شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 23:30 منتشر شده در مورخ: 1399/10/23 شناسه خبر: 1697627

تصویب کلیات طرح حمایت از اقتصاد ملی در برابر اقدامات خصمانه آمریکا در کمیسیون بهداشت مجلس

تصویب کلیات طرح حمایت از اقتصاد ملی در برابر اقدامات خصمانه آمریکا در کمیسیون بهداشت مجلس
سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس از تصویب کلیات طرح حمایت از اقتصاد ملی و رونق تولید در مقابل اقدامات خصمانه آمریکا در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ زهرا شیخی سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس درباره نشست عصر امروز (سه‌شنبه 23 دی‌ماه) این کمیسیون، از تصویب کلیات طرح حمایت از اقتصاد ملی و رونق تولید در مقابل اقدامات خصمانه آمریکا در کمیسیون بهداشت مجلس خبر داد.

 
وی افزود: طرح حمایت از اقتصاد ملی و رونق تولید در مقابل اقدامات خصمانه آمریکا، وزارت کشور را مکلف می‌کند که سامانه‌ای را راه اندازی کرده تا به موجب آن در اقتصاد و طرح‌های حمایتی بی عدالتی صورت نگیرد و این موارد به صورت عادلانه تقسیم شود.
 
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه کلیات طرح بازنشستگی پیش از موعد در این کمیسیون رد شد،گفت: ما به عنوان کمیسیون فرعی با کلیات طرح بازنشستگی پیش از موعد مخالفت کردیم.
 
شیخی درباره بررسی کلیات طرح ممنوعیت صدور و تمدید هر نوع پروانه اشتغال برای شاغلین یا بازنشستگان در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: کمیسیون بهداشت مجلس به عنوان کمیسیون فرعی این طرح را رد و با آن مخالفت کرد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1697627
ارسال نظر
نظرات