شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:12 منتشر شده در مورخ: 1399/10/24 شناسه خبر: 1697798
رئیس هیات تکواندو استان زنجان خبر داد؛

توزیع کمک‌های مومنانه توسط هیات تکواندو استان زنجان

توزیع کمک‌های مومنانه توسط هیات تکواندو استان زنجان
رئیس هیات تکواندو استان زنجان گفت: در ایام کرونایی، کمک‌های مومنانه بع ارزش بیش از 900 میلیون ریال توسط این هیات در استان زنجان توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی سپهری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: در قرآن کریم و همچنین احادیث و روایات بسیاری از پیامبر اکرم(ص) و ائمه معصومین(ع)، نیکی و انفاق به خلق خدا بسیار مورد تاکید قرار گرفته است و آثار و برکات زیادی در نتیجه کمک کردن به دیگران بر شمرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: در واقع نفس خدمت به دیگران این است که به افرادی که برای گذران زندگی و یا پیشبرد اهدافشان نیاز به حمایت دارند، مساعدت شود.

سپهری با بیان اینکه هیات تکواندو استان زنجان نیز در راستای عمل به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی همراه با سایر سازمان‌ها و هیات‌های ورزشی، وظیفه و رسالت اجتماعی خود را طی 3 مرحله انجام داده است، افزود: همچنان جمع‌آوری کمک‌های خیرین و خانواده بزرگ تکواندو ادامه دارد تا در حد بضاعت خود هر چند اندک بتواند مشکلات همنوعان را برطرف کند.

رئیس هیات تکواندو استان زنجان گفت: این کمک‌ها که بیشتر در غالب تهیه اَرزاق، صورت پذیرفته با تشریک مساعی ورزشکاران و دوستداران ورزش علاوه بر حضور پررنگ در برنامه‌های فدراسیون تکواندو با عنوان «دست‌های خدایی» و اداره کل ورزش و جوانان استان که به صورت کلی و با اعلام شماره حساب برای دریافت کمک‌های خیرین در حال انجام هست، بوده و سعی داریم در مرحله بعدی که معطوف به پایان سال می‌شود، دور چهارم این مساعدت‌ها را داشته باشیم.

وی ضمن قدردانی از خیرینی که در این امر خداپسندانه، کمک‌حال و کمک‌کار هیات تکواندو استان بوده‌اند، اظهار داشت: در مرحله اول، کمک‌های معیشتی به اندازه 10 میلیون تومان در زنجان و بالغ بر 9 میلیون تومان در شهرستان ابهر توزیع شد.

سپهری خاطرنشان کرد: در مرحله دوم توزیع کمک‌های مومنانه، گوشت گرم گوساله ذبح‌شده به همراه ارزاق به قیمت 26 میلیون تومان در زنجان و 11 میلیون تومان ارزاق و کمک‌هزینه معیشتی در شهرستان ابهر اهدا شد.

وی افزود: در مرحله سوم نیز خیرین و ورزشکاران زنجانی 24 میلیون تومان ارزاق و وجه نقد و 7 میلیون تومان نیز تکواندوکاران ابهری، کمک‌های مومنانه در بین نیازمندان، توزیع کردند.

این فعال فرهنگی و ورزشی با بیان اینکه در سایر شهرستان‌ها نیز این امر خداپسندانه صورت پذیرفته است، گفت: هم‌اکنون آمار دقیقی از این کمک‌ها موجود نیست اما در برخی مواقع، اقلامی مانند یخچال، تلویزیون، فرش و دیگر لوازم مورد نیاز به قیمت بیش از 10 میلیون تومان به محرومین، اهدا شده است.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1697798
ارسال نظر
نظرات