شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:54 منتشر شده در مورخ: 1399/10/24 شناسه خبر: 1697876
آیت الله دری نجف آبادی

دشمنان به دنبال حاشیه‌ سازی هستند/ شهید سلیمانی به معنای واقعی کلمه مصلح جهان بود

دشمنان به دنبال حاشیه‌ سازی هستند/ شهید سلیمانی به معنای واقعی کلمه مصلح جهان بود
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: دعوای انقلاب اسلامی با دنیای استکبار بر سر کفر، شرک، جنایت و خیانت علیه بشریت است لذا اصل این مسئله نباید فراموش شود چراکه دشمنان به دنبال این هستند که حاشیه‌ها را اصل قرار دهند و در این مسیر از هر فرصتی سوء استفاده می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری این استان گفت: امروز بهترین الگویی که میتواند برای برای بانوان و همه مردم کارآمد باشد حضرت زهرا (س) است و بانوان باید عفاف، حجاب و تقوای این بانوی بزرگ جهان اسلام را در دستور کار خود بگذارند و به‌خوبی از این فرصت ارزشمند استفاده کنند.

متاسفانه در برخی از مقاطع به‌جای فرصت سازی فرصت سوزی کرده ایم/قدرت دفاعی و امنیتی جمهوری اسلامی در عالی ترین شرایط است

دری نجف آبادی با بیان اینکه شناخت و بهره‌گیری و استفاده بهینه از فرصت‌ها امروز اولویت مهم است افزود: و باید در همه ابعاد از آن‌ها به‌خوبی استفاده کنیم چراکه متاسفانه در برخی از مقاطع به‌جای فرصت سازی فرصت سوزی کرده ایم و باید به این مسئله همواره توجه داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: انقلاب اسلامی یک فرصت ارزشمند برای ملت ایران است که توسط امام (ره) جاری شد و امروز جهان بشریت از فرصت انقلاب اسلامی بهره‌مند هستند، امروز جبهه مقابل انقلاب اسلامی جبهه استکبار است که با تمام توان و امکانات به میدان آمده و لذا باید هوشیار باشیم و نسبت به توطئه‌ها آگاهانه عمل کنیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: امروز انقلاب اسلامی پاسدار ارزش‌های اسلام و مکتب اهل بیت (ع) است و فضای امروز در کشور بسیار با فضای قبل از انقلاب تفاوت دارد چراکه امروز ملت ایران و جامعه اسلامی در عالی ترین درجه عزت و سربلندی هستند و این از عنایات ویژه خداوند متعال است که باید قدر آن را به‌خوبی بدانیم و اگر قدرشناس نباشیم قطعا هم به خودمان و هم به آیندگان ظلم بزرگی کرده ایم.

دری نجف آبادی در ادامه افزود: امروز قدرت دفاعی و امنیتی جمهوری اسلامی در عالی ترین شرایط ممکن به سر می‌برد و در طول این سال ها به همت جوانان با غیرت به دستاوردهای خوبی دست پیداکرده‌ایم.

دشمنان به دنبال این هستند که حاشیه‌ها را اصل قرار دهند/ شهید سلیمانی به معنای واقعی کلمه مصلح جهان بود

وی با بیان اینکه دعوای انقلاب اسلامی با دنیای استکبار بر سر کفر، شرک، جنایت و خیانت علیه بشریت است تصریح کرد: اصل این مسئله نباید فراموش شود چراکه دشمنان به دنبال این هستند که حاشیه‌ها را اصل قرار دهند و در این مسیر از هر فرصتی سوء استفاده می‌کنند.

امام جمعه اراک اظهار کرد: شهید سلیمانی هم در زمان حیات بابرکت و هم با شهادت افتخارآمیز خود موجب عزت و سربلندی ملت ایران شد و ملت ایران و ملت های مسلمان را از شر توطئه‌های مستکبرین عالم نجات داد، این شهید عزیز به معنای واقعی کلمه مصلح جهان بود که برای همه ملت ها و بشریت و دنیای اسلام عزت‌آفرین بود و امروز ادامه راه و مکتب شهید سلیمانی باید مورد توجه جهان اسلام باشد.

ایام الله دهه فجر باید در همه ابعاد گرامی داشته شود

عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه بزرگداشت دهه فجر امسال از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است افزود: باید در همه ابعاد این ایام نورانی و ایام الله گرامی داشته شود چراکه دشمنان به دنبال کمرنگ نشان دادن اهمیت این مسئله هستند و همه باید آگاه باشیم.

دری نجف آبادی در ادامه گفت: ملت ایران در عرصه‌های احسان و نیکوکاری پیشگام است و امروز در این شرایط همه باید دست در دست یکدیگر دهیم تا از مقاطع حساس با موفقیت عبور کنیم و همه در قبال پیشرفت کشتی باعظمت انقلاب اسلامی مسئول هستیم.

اصلاح الگوی مصرف باید یکی از اولویت‌های مهم مردم و دستگاه‌ها باشد/ انرژی موجود در کشور باید صرف تولید شود

وی با بیان اینکه امروز اصلاح الگوی مصرف باید یکی از اولویت‌های مهم مردم و دستگاه‌ها باشد افزود: تزریق ۶۲۰ میلیون متر مکعب گاز در شبکه غیرقابل قبول است و امروز نیاز جدی به اصلاح الگوی مصرف داریم، انرژی موجود در کشور باید صرف تولید و راه‌اندازی چرخ‌های تولید در کشور شود و مصرف حجم عظیمی از انرژی در شبکه خانگی به اقتصاد کشور ضربه وارد می کند و لذا مردم باید درک درستی از شرایط نیز داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در پایان خاطرنشان کرد: نارضایتی مردم در سطوح مختلف جامعه باید به درستی حل شود و اگر در مقابله با مشکلات با مردم صادقانه رفتار کنیم قطعا خود مردم همکاری می‌کنند و عبور از مشکلات راحت‌تر خواهد بود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1697876
ارسال نظر
نظرات