شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 16:25 منتشر شده در مورخ: 1399/10/24 شناسه خبر: 1697903
فرماندار هرسین:

ساماندهی دست فروشان و رفع سد معبر مطالبه بحق مردم است

ساماندهی دست فروشان و رفع سد معبر مطالبه بحق مردم است
عبادالله کنجوریان فرماندار شهرستان هرسین ضمن بازدید از وضعیت کسبه و بازاریان شهرستان، گفت: جمع آوری دست فروشان و صنوفی که اقدام به سد معبر و مسدود نمودن مسیر تردد شهروندان در معابر را می نمایند از مهمترین مطالبات بحق و قانونی مردم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیوانگاه، عبادالله کنجوریان فرماندار شهرستان هرسین امروز با تعدادی از کسبه و بازاریان این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

کنجوریان در این بازدید گفت: جمع آوری دست فروشان و صنوفی که اقدام به سد معبر و مسدود نمودن مسیر تردد شهروندان در معابر را می نمایند از مهمترین مطالبات بحق و قانونی مردم است.

فرماندار هرسین تصریح کرد: معابر کم عرض شهرستان جوابگوی بساط این دست فروشان نیست و این مشاغل علاوه بر آلودگی صوتی چالش ها و آسیب های دیگری بدنبال دارند.

وی ادامه داد: طی برنامه ریزی ها و هماهنگی های انجام شده و همچنین مشخص شدن اماکنی برای فعالیت دست فروشان و وانت بارها، متاسفانه صاحبان این مشاغل با توجه به اطلاع رسانی های گسترده انجام شده در مکان های پیش بینی شده حضور نیافتند و همچنان بر اقدامات خود اصرار دارند.

فرماندار شهرستان هرسین بیان داشت: تعدادی از وانت بارها و اصناف مستقر در میادین اصلی شهر، بلوار سپاه، حد فاصل چهارراه انقلاب تا میدان جمهوری اسلامی اجناس خود را بصورت خارج از قانون و حتی عرف در پیاده رو و کنار خیابان و مسیر تردد خودروها قرار میدهند و این‌ موضوع علاوه بر ترافیک و نارضایتی شهروندان زمینه ابتلا به کرونا را فراهم کرده است.

کنجوریان در پایان اظهار داشت: با همکاری دستگاههایی که متولی ساماندهی و رفع سد معبر هستند بزودی مطالبه مردم محقق خواهد شد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1697903
ارسال نظر
نظرات