شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 10:26 منتشر شده در مورخ: 1399/10/25 شناسه خبر: 1698041

سازمان بهداشت جهانی: سال دوم شیوع کرونا احتمالا بدتر و سخت‌تر خواهد بود

سازمان بهداشت جهانی: سال دوم شیوع کرونا احتمالا بدتر و سخت‌تر خواهد بود
سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است که سال دوم بحران شیوع ویروس کرونا احتمالا بدتر و سخت‌تر از سال نخست این بحران خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رویترز، سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که با توجه به چگونگی شیوع سریع گونه جدید ویروس، به خصوص در اروپا و آمریکا، سال دوم بحران کرونا احتمالا بدتر و سخت‌تر از سال نخست خواهد بود.

بر اساس این گزارش، مایک رایان مقام ارشد سازمان بهداشت جهانی در این باره گفت: ما وارد دومین سال این بحران می شویم، شاید امسال حتی بدتر و سخت‌تر از سال قبل باشد، آن هم با توجه به تحولات مربوط به انتقال و شیوع سریع ویروس و مسائل و مشکلاتی که شاهد آن هستیم.

تاکنون بیش از 91.5 میلیون نفر در سراسر جهان به ویروس کرونا مبتلا شده و حدود 2 میلیون نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند.

هشدار سازمان بهداشت جهانی درباره وخامت بحران ویروس کرونا در حالی است که شیوع گونه جدیدی از این ویروس در آفریقای جنوبی و بریتانیا، موجب تشدید نگرانی‌ها شده است.

ماریا فن کرکوف از کارشناسان ارشد سازمان بهداشت جهانی نیز گفت: پس از تعطیلات در برخی کشورها شرایط به جای آنکه بهتر شود، بدتر شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1698041
ارسال نظر
نظرات