شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 13:01 منتشر شده در مورخ: 1399/10/25 شناسه خبر: 1698122
هرگونه تجاوز با پاسخ کوبنده خلبانان تیزپرواز مواجه می‌شود؛

امیر نصیرزاده: اجازه ‌هیچ‌گونه تعدی ‌را به دشمنان نمی‌دهیم

امیر نصیرزاده: اجازه ‌هیچ‌گونه تعدی ‌را به دشمنان نمی‌دهیم
فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه نیروهای مسلح ایران اسلامی در اوج قدرت قرار دارند گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، هم‌دل و هم‌تراز تحت رهبری فرمانده کل قوا اجازه هیچ تهدیدی به دشمنان نمی‌دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده صبح امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر با تسلیت ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و با بیان اینکه نیروی هوایی جمهوری اسلامی امروز در اوج قدرت قرار دارد اظهار داشت: امروز نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران با اتکا به منابع و امکانات داخلی به سطح بالایی از قدرت، توانایی و بازدارندگی دفاعی رسیده است.

وی با بیان اینکه ما طالب جنگ نیستیم ولی اجازه هیچ تعدی و تهدید به دشمنان نمی‌دهیم گفت: مدعیان دروغین دمکراسی بدانند نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، هم‌دل و هم‌تراز، تحت رهبری فرمانده کل قوا در اوج  قدرت  قرار دارند و اجازه هیچ  تهدیدی به دشمنان نمی‌دهند.

 فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از تحقیر شدن مدعیان قدرت به دست خلبانان ایرانی خبر داد و بیان کرد: خلبانان تیزپرواز نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران بارها، مدعیان قدرت را تحقیر کرده‌اند.

امیر سرتیپ نصیرزاده با بیان اینکه دشمن از توانمندی و قدرت رزمندگان و نیروهای مسلح برآورد غلطی دارد تاکید کرد: با قدرت و آمادگی دفاعی بالا، نیروهای مسلح، حتی اجازه فکر تعدی و تهدید به دشمن نمی‌دهند چراکه هرگونه تجاوز  با پاسخ کوبنده مواجه می‌شوند.

 در این جلسه ضمن معرفی امیر نعمت‌الله صدوقی به عنوان فرمانده پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر از خدمات امیر علی‌اکبر طالب‌زاده قدردانی شد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در این مراسم امیر علی‌اکبر طالب‌زاده را به عنوان معاون عملیات نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران معرفی کرد.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر هم در این مراسم با تجلیل از شهدای نیروی هوایی و خدمات ارزشمند حافظان حریم هوایی و مرزی جمهوری اسلامی از خدمات امیر طالب‌زاده تقدیر کرد.

محمد تقی ایرانی ویژگی‌های امیر سرتیپ دوم خلبان علی‌اکبر طالب‌زاده را برشمرد و او را سربازی شجاع خلبانی کارآزموده و فرماندهی متعهد دانست که با اخلاق و ایمان در طول خدمت در پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر منشا خدمات خوبی در حوزه حراست از مرزهای هوایی در منطقه حساس خلیج فارس ارائه کرده است.

 فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در این مراسم با قدردانی از خدمات امیر طالب‌زاده گفت: همه فرمول دفاعی در منطقه تحت تاثیر اقدامات شجاعانه مدافعان حریم ولایت است.

سردار علی رزمجو نقش مهم خلبانان در عرصه‌های دفاعی را برشمرد و افزود: عقابان تیزپرواز پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر با رشادت و شجاعت دور جدیدی در دفاع از مرزهای هوایی با اجرای ماموریت‌های مختلف خلق کردند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1698122
ارسال نظر
نظرات