شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:05 منتشر شده در مورخ: 1399/10/25 شناسه خبر: 1698126
طی سفری یکروزه؛

مدیرعامل ایرانخودرو از پتانسیل های قطعه سازان و واحدهای صنعتی اراک و ساوه بازدید می کند

مدیرعامل ایرانخودرو از پتانسیل های قطعه سازان و واحدهای صنعتی اراک و ساوه بازدید می کند
مدیر عامل ایران خودرو به منظور بازدید از پتانسیل های قطعه سازان و واحدهای صنعتی استان مرکزی صبح امروز وارد این استان شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ با رایزنی و هماهنگی های صورت گرفته مدیر عامل ایران خودرو به منظور بازدید از پتانسیل های قطعه سازان و واحدهای صنعتی استان مرکزی در شهرستان های ساوه و اراک طی سفری یکروزه صبح امروز وارد استان شد.

فرشاد مقیمی مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو در بدو ورود به استان مرکزی با حضور در شهرستان ساوه از سه واحد تولید قطعات خودرو درشهر صنعتی کاوه بازدید کرد.

مدیرعامل ایرانخودرو در ادامه این سفر با حضور در اراک ضمن بازدید از نمایشگاه دستاورد های شرکت های قطعه ساز  استان، تفاهم نامه سه جانبه شرکت ایران خودرو، اتاق بازرگانی اراک و انجمن صنایع همگن قطعه سازان خودرو استان مرکزی را امضا خواهد کرد.

دیدار با استاندار مرکزی، بازدید از پتاسنیل های قطعه سازان و شرکتهای بزرگ استان ، شرکت در جلسه شورای گفتگوی بخش دولتی و خصوصی از جمله برنامه های سفر فرشاد مقیمی به استان مرکزی است.

به گزارش دیارآفتاب؛ علی‌اکبر کریمی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیگیر انتقال بخشی از ظرفیت‌های خودروسازی کشور به استان مرکزی هستیم گفت: کارخانه‌های اراک به‌ویژه شرکت‌های هپکو، آذرآب، ماشین‌سازی و ده‌ها شرکت قطعه ساز و همچنین دانشگاه‌های استان ظرفیت بالقوه‌ای در این زمینه‌دارند.

 عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طی بازدید میدانی و گزارشی که توسط کارشناسان شرکت ایران‌خودرو تهیه‌شده، تجهیزات سنگین صنایع اراک آمادگی لازم برای ورود به عرصه خودروسازی و همکاری با شرکت ایران‌خودرو را دارند که امیدواریم با حضور مدیرعامل این شرکت در اراک، شاهد خبرهای خوبی برای همشهریان گرامی بخصوص کارگران زحمتکش صنایع باشیم.

گفتنی است استان مرکزی به‌عنوان یکی از قطب‌های صنعت کشور و پتانسیل‌های ویژه در این بخش، سهم بسزایی در تولید قطعات خودرو داشته و ۱۲۰ واحد صنعتی به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم در زمینه قطعه‌سازی در این استان فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1698126
ارسال نظر
نظرات