شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 15:04 منتشر شده در مورخ: 1399/10/25 شناسه خبر: 1698164
فرماندار دالاهو مطرح کرد؛

غربالگری بیش از 3 هزار نفر در طرح شهید سلیمانی در شهرستان دالاهو

غربالگری بیش از 3 هزار نفر در طرح شهید سلیمانی در شهرستان دالاهو
کرم محمدی گفت: در طرح شهید سلیمانی در شهرستان دالاهو بیش از 3 هزار نفر غربالگری شده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اسلام آبادخبر، کرم محمدی  فرماندار دالاهو در جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد مبارزه با کرونای شهرستان اظهار داشت: در جریان اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی مجموعه بهداشت و درمان با همکاری سایر دستگاهها به ویژه بسیج سپاه شهرستان دالاهو، غربالگری را در مورد تعداد ۳۱۹۱ نفر در قالب ۶۳۵۳ خانوار انجام داده اند.

وی با بیان اینکه طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در حوزه شهرستان دالاهو به بهترین وجه ممکن اجرا شد، اظهار کرد: با اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی  میزان بستری های شهرستان در ماه گذشته  از ۱۶ نفر به ۴ نفر و تعدا فوتی های شهرستان در آذر ماه  از ۶ مورد به ۲ نفر در دی ماه کاهش پیدا کرده است.

فرماندار دالاهو خاطرنشان کرد: اهتمام مردم و فداکاری مجموعه ادارات ذیربط بویژه شبکه بهداشت و درمان و بسیج سپاه پاسداران دالاهو وضعیت شهرستان را از زرد به آبی تغییر داده است به طور حتم تداوم این وضعیت به میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی توسط همگان بستگی دارد.

محمدی تصریح کرد: تیم‌های نظارتی مشخص شده، مکلف به بازرسی میدانی و نظارت دقیق بر نحوه رعایت دستورالعمل‌های ابلاغی هستند چون تغییر وضعیت شهرستان کاملاً شکننده بوده و عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی، آنرا دستخوش تغییرات می کند.

 

انتهای پیام/

  • 1
https://www.dana.ir/1698164
ارسال نظر
نظرات