شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 23:15 منتشر شده در مورخ: 1399/10/25 شناسه خبر: 1698212
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان:

کمک های مومنانه بخشی از آلام نیازمندان را کاهش می دهد

کمک های مومنانه بخشی از آلام نیازمندان را کاهش می دهد
حجت الاسلام و المسلمین سید محمد نبی موسوی فرد گفت:این استان از سال گذشته تاکنون درگیر ویروس کرونا بوده و همین امر معیشت مردم را نیز با مشکل مواجه کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد نبی موسوی فرد روز پنجشنبه در آیین چهارمین مرحله از کمک‌های مومنانه وزارت راه و شهرسازی اظهارداشت: پس از تاکید رهبر معظم انقلاب بر کمک‌های مومنانه در شرایط یحرانی شیوع کرونا، مجموعه ی دستگاه هایی چون  شرکت‌ها، ادارات و خیران  به صورت ویژه در خوزستان پای کار آمدند و تاکنون تعداد قابل توجهی از بسته‌های معیشتی و حمایتی بین نیازمندان استان توزیع شده است.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان افزود: این استان از سال گذشته تاکنون درگیر ویروس کرونا بوده و همین امر معیشت مردم را نیز با مشکل مواجه کرده است؛ کمک‌های مومنانه در این شرایط حداقل حمایتی است که می‌تواند بخشی از آلام مردم را کاهش دهد.

 
وی گفت: یکی از دستگاه‌هایی که اکنون این زحمت را بر دوش کشیده مجموعه بسیج وزارت راه و شهرسازی است که در اقدامی شایسته چهارمین مرحله از کمک‌های مومنانه را به خوزستان اختصاص داده است.
 
به گزارش رهیاب،آیین چهارمین مرحله از کمک‌های مومنانه کارکنان وزارت راه و شهرسازی روز پنجشنبه با حضور مشاور وزیر راه، فرمانده بسیج راه و شهرسازی، نماینده ولی فقیه در خوزستان، مدیرکل راه و شهرسازی، مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان و جمعی از مسئولان استان در اهواز برگزار شد.
 
یک هزار بسته معیشتی در این مرحله توسط کارکنان وزارت راه و شهرسازی در استان خوزستان تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.
 
وزارت راه و شهرسازی در سه مرحله گذشته نیز بیش از سه هزار بسته حمایتی و معیشتی را بین نیازمندان سطح کشور توزیع کرده است.
 
پایان خبر/

 

https://www.dana.ir/1698212
ارسال نظر
نظرات