شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 21:45 منتشر شده در مورخ: 1399/10/25 شناسه خبر: 1698234
مسئول پیگیری های ویژه استاندار کرمانشاه:

تخصیص حق آبه به شهرستان پاوه محقق شد

تخصیص حق آبه به شهرستان پاوه محقق شد
علای الدین حیدری گفت: پس از سالها انتظار تخصیص حق آبه به شهرستان پاوه محقق شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علای الدین حیدری در گفتگو با خبرنگار هزارماسوله اظهار داشت: در ادامه تلاشهای مستمر استاندار کرمانشاه و با رایزنی های متعدد چند ساله بالاخره وزارت نیرو با تخصیص ۱۲میلیون متر مکعب آب از سد داریان به باغات پاوه موافقت و ابلاغیه آن توسط مهندس بازوند اخذ گردید.

مسئول پیگیری های ویژه استاندار کرمانشاه افزود: پروژه احداث بیش از ۱۰۰۰هکتار باغ در حاشیه سد داریان تا هیروی  یکی از نتایج این تخصیص برای منطقه است.

 وی با اشاره به مشکلات آب شرب شهرجوانرود نیز گفت: آبرسانی به شهر جوانرود  و سد نوئل با اخذ مجوز و اعتبارات لازم و پیگیریهای اجرایی عملیاتی می شود.

وی ادامه داد: آبرسانی به جوانرود به پیمانکار واگذار شده و این حاصل تلاشهای بی وقفه همه مسئولین دلسوز است که باید قدردانست.

حیدری خاطر نشان کرد: شهرستان ثلاث هم بزودی شاهد خبرهای خوبی در این حوزه خواهند بود و از همه کسانیکه طی چند سال گذشته برای تحقق این مطالبات  تلاش داشته اند باید تشکر نمود .

وی با بیان اینکه تلاشهای ارزشمند جناب آقای بازوند و مدیران آب منطقه ای استان و سازمان جهاد کشاورزی را ارج می نهیم گفت: تلاشها برای تحقق مطالبات به حق مردم اورامانات از سامانه گرمسیری با تمام توان ادامه دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1698234
ارسال نظر
نظرات