شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 10:15 منتشر شده در مورخ: 1399/10/26 شناسه خبر: 1698264
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه:

نباید اجازه دهیم دانش‌آموزان از تحصیل جا بمانند/ در برخی از مناطق روستایی اینترنت وجود ندارد

نباید اجازه دهیم دانش‌آموزان از تحصیل جا بمانند/ در برخی از مناطق روستایی اینترنت وجود ندارد
حجت الاسلام حسینی کیا گفت: در برخی از مناطق روستایی اینترنت وجود ندارد و اگر دانش‌آموزان در این روستاها یک سال از تحصیل عقب بمانند چه کسی پاسخگو خواهد بود؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا در گفتگو با خبرنگار  شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، در خصوص بازگشایی مدارس اظهار داشت: ستاد کرونا مرجع اصلی اعلام نظر برای بازگشایی مدارس است. بر این اساس ستاد کرونا به طور قطعی مسئولیت دارد که اعلام کند مدارس بازگشایی شود یا نه.

وی خاطرنشان کرد: در جاهایی که ظرفیت هست و تعداد دانش آموزان کم است، این شدنی است که با رعایت پروتکل ها، دانش آموزان سر کلاس درس حاضر شوند.

حجت الاسلام حسینی کیا گفت: از طرفی در برخی از مناطق روستایی اینترنت وجود ندارد و اگر دانش‌آموزان در این روستا یک سال از تحصیل عقب بمانند چه کسی پاسخگو است!

وی بیان داشت: در مناطقی که جمعیت دانش‌آموزی بسیار محدودی دارند با رعایت پروتکل های بهداشتی بازگشایی به صلاح دانش آموزان، معلمان و در نهایت کشور است.

این نماینده مجلس اظهار داشت: به نظر می‌رسد اگر وزارت بهداشت نظارت را در بازگشایی اعمال کند بهتر است تا اینکه از بازگشایی مدارس ممانعت کند البته در جاهایی که تعداد دانش‌آموزان محدود است.

وی تصریح کرد: در مدارسی که تعداد دانش‌آموزان کم است بدون شک در کلاس پروتکل‌ها رعایت می‌شود لذا نباید اجازه دهیم دانش آموزان از تحصیل جا بمانند.

حجت الاسلام حسینی کیا افزود: اگر با اغماض بخواهیم هر طور شده این دانش آموزان را در آزمون ها قبول کنیم پایه علمی آنها ضربه خواهد دید که اثرش را در پایه های بالاتر نشان می‌دهد.

انتهای پیام/
 

https://www.dana.ir/1698264
ارسال نظر
نظرات