شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 13:51 منتشر شده در مورخ: 1399/10/26 شناسه خبر: 1698297
جانشین ستاد مقابله با کرونا در استان قزوین اعلام کرد؛

۴شهرستان قزوین در وضعیت آبی/ وضعیت کنترل بیماری کرونا شکننده است

۴شهرستان قزوین در وضعیت آبی/ وضعیت کنترل بیماری کرونا شکننده است
منوچهر حبیبی گفت: مجموع آمار بیماران کرونایی بستری شده در مراکز درمانی استان قزوین به ۱۹۲نفر رسیده که ۶۴نفر از آنها در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ منوچهر حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین با اشاره به وضعیت استان قزوین به لحاظ کرونا اظهار کرد: خوشبختانه شهرستان آوج در وضعیت آبی کرونایی قرار گرفت و تا رسیدن به وضع سفید راهی ندارد؛ البته پیش از این با همراهی مردم و اصناف، شهرستان‌های آبیک، البرز و بوئین‌زهرا در وضعیت آبی قرار گرفته بودند.

وی افزود: وضعیت شهرستان‌های قزوین و تاکستان هم زرد است و شاهد کاهش آمار بستری‌ها و فوتی‌های کرونایی هستیم؛ اما این وضعیت در استان شکننده است و حفظ آن نیازمند همراهی مردم است.

جانشین ستاد مقابله با کرونا در استان قزوین تصریح کرد: با رعایت محدودیت‌ها آمار بستری و فوتی‌های ناشی از ابتلا به کووید19 کاهش داشته؛ اما طی روزهای اخیر عده‌ای با عادی انگاری در حوزه مقابله با کرونا زمینه ساز روند صعودی این بیماری شدند.

منع تردد شبانه همچنان برقرار است

وی در ادامه عنوان کرد: محدودیت‌های تردد از ساعت ۲۱ تا ۴صبح در همه شهرستان‌های استان همچنان ادامه دارد.

حبیبی با اشاره به آخرین آمار کرونا در استان قزوین بیان کرد: طی ۲۴ساعت گذشته متاسفانه یک نفر از هم استانی‌ها در اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد و ۲۸بیمار جدید با علائم حاد تنفسی در بیمارستان‌های سطح استان قزوین بستری شدند.

وی افزود: مجموع آمار بیماران کرونایی بستری شده در مراکز درمانی استان قزوین به ۱۹۲نفر رسیده است که ۶۴نفر از آنها در بخش مراقبت‌های ویژه و آی سی یو تحت درمان بوده و ۲۶بیمار نیز با حال عمومی بد به دستگاه کمک تنفسی متصل هستند.

این مقام مسئول در پایان گفت: در ۲۴ساعت گذشته ۲۰نفر از هم استانی‌ها با حال عمومی مناسب از بیمارستان‌ها ترخیص شدند و ۷۴مورد مثبت قطعی مبتلا به کرونا در سطح استان شناسایی شد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1698297
ارسال نظر
نظرات