شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 19:01 منتشر شده در مورخ: 1399/10/26 شناسه خبر: 1698378
مدیر آموزش و پرورش هرسین:

آموزش های حضوری از اول بهمن ماه برای برخی مدارس هرسین اجرایی خواهد شد

آموزش های حضوری از اول بهمن ماه برای برخی مدارس هرسین اجرایی خواهد شد
علی نور فتحی گفت: آموزش های حضوری به موازات آموزشهای غیرحضوری با رعایت ضوابط بهداشتی از اول بهمن ماه برای برخی مدارس هرسین اجرایی خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیوانگاه،  علی نور فتحی  در سلسله جلسات اداری-آموزشی با مدیران مقاطع مختلف تحصیلی که با محوریت بازگشایی مدارس امروز در سالن اجلاس آموزش و پرورش شهرستان هرسین برگزار شد اظهار داشت: آموزش های حضوری به موازات آموزشهای غیرحضوری با رعایت ضوابط بهداشتی از اول بهمن ماه برای برخی مدارس اجرایی خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش هرسین با اشاره به اینکه آموزش حضوری شامل دانش آموزان پایه های اول و دوم ابتدایی در مناطق دارای وضعیت زرد و آبی براساس اعلام وزارت بهداشت است و  دانش آموزان مدارس ابتدایی و متوسطه دارای جمعیت کمتر از ۵۰ نفر در وضعیت آبی و هنرجویان هنرستان های فنی وحرفه ای و کاردانش در خوشه دروس شایستگی های فنی و استاندارد آموزش مهارت و کارآموزی و کارورزی در وضعیت زرد و آبی هستند، افزود : بازگشایی مدارس یک اجبار و دستور از بالا به پایین نیست، بلکه نیازی است که در پاسخ به مطالبه و دغدغه به حق والدین و دانش آموزان ایجاد شده و ما نیز مکلف به اجرای صحیح برنامه های آموزشی مطابق با دستورالعمل های ابلاغی هستیم.

وی همچنین بر ضرورت هماهنگی کامل با شورای مدرسه تأکید کرد و خاطرنشان کرد : با توجه به شرایط مختلف مدارس از حیث آموزشی، تعداد دانش آموزان، امکانات و امثالهم، جزئیات بازگشایی مدارس، گروه بندی دانش آموزان، ساعات تدریس و دیگر موارد مرتبط بایستی با نظر موافق شورای مدرسه صورت گیرد؛ اما در هر حال تعداد دانش آموزان حاضر در یک کلاس نباید از 10 نفر تجاوز کند.

فتحی  حفظ سلامت دانش آموزان را اولویت اصلی آموزش و پرورش دانست و از مدیران خواست پروتکل های بهداشتی و ضوابط جدید ابلاغی در سطح مدارس رعایت شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1698378
ارسال نظر
نظرات