رقابتهای روز دوم مرحله نخست گروه ب لیگ برتر تکواندو جام خلیج فارس امروز (جمعه - 26 دی ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.[
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته اول تا پنجم از مرحله نخست رقابتهای گروه ب نوزدهمین دوره لیگ برتر تکواندو جام خلیج فارس یادواره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی طی روزهای پنجشنبه و جمعه (25 و 26 دیماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.
, شبکه اطلاع رسانی راه دانا,لوازم خانگی کن، دانشگاه آزاد، پارسیان البرز، پالایش نفت آبادان و فرمانیه در گروه ب قرار دارند که مسابقات مرحله نخست خود را پشت سر میگذارند.
,
طبق برنامه اعلامی از سوی سازمان لیگ دیدارهای هفته اول تا سوم روز گذشته (پنجشنبه – 25 دیماه) برگزار شد و مبارزات هفته چهارم و پنجم امروز (جمعه – 26 دیماه) پیگیری شد
ریز نتایج کسب شده در روز دوم (پایانی) این رقابتها به شرح زیر است:
نتایج مبارزات هفته دوم:
دیدار دوم///
پالایش نفت آبادان یک – پارسیان البرز 7
مبارزه اول (وزن 80- کیلوگرم): میثم اسکندری 20 - یاسین علیزاده صفر
مبارزه دوم (وزن 87+ کیلوگرم): علی ترک چورن 14 - سینا احمدنژاد 19
مبارزه سوم (وزن 87- کیلوگرم): مهدی قیاسی زاده 12 - مهران سعیدی 14
مبارزه چهارم (وزن 68- کیلوگرم): جمشید جمشیدپور 28 - مصطفی رضایی 32
مبارزه پنجم (وزن 54- کیلوگرم): موسی گروئی صفر - رضا توکلی 9
مبارزه ششم (وزن 74- کیلوگرم): امیرحسین قهرمانی 5 - مهدی کاووسی 6
مبارزه هفتم (وزن 58- کیلوگرم): محمد عارف زاده اریفی 4 - مهدی قاسمی 26
مبارزه هشتم (وزن 63- کیلوگرم): احسان عبدالوند - سام جباری (غیبت نماینده پالایش نفت آبادان - برنده هوگوپوش پارسیان)
نتایج مبارزات هفته چهارم:
دیدار اول///
فرمانیه 7 – پالایش نفت آبادان یک
مبارزه اول (وزن 80- کیلوگرم): محمد مقدم فر 20 - میثم اسکندری 16
مبارزه دوم (وزن 87+ کیلوگرم): نیما مهرعلی 11 - علیرضا حاجیان 9
مبارزه سوم (وزن 58- کیلوگرم): علی ستاری 23 - محمدرضا دریس سعیدزاده 8
مبارزه چهارم (وزن 63- کیلوگرم): مهدی محمودی 33 - سروش طاهری 12
مبارزه پنجم (وزن 87- کیلوگرم): حمیدرضا بدری 9 - مهدی قیاسی زاده صفر
مبارزه ششم (وزن 68- کیلوگرم): امیرمحمد امیرمحمدی 12 - جمشید جمشیدپور 11
مبارزه هفتم (وزن 74- کیلوگرم): پدرام جمشیدی - امیرحسین قهرمانی (انصراف نماینده فرمانیه - برنده پالایش نفت آبادان)
مبارزه هشتم (وزن 54- کیلوگرم): دانیال اتفاق - غایب
دیدار دوم///
دانشگاه آزاد 2 – لوازم خانگی کن 6
مبارزه اول (وزن 54- کیلوگرم): علیرضا علی خان زاده 12 - راستین خواجوی 15
مبارزه دوم (وزن 58- کیلوگرم): علی پسندیده 24 - کیوان کاظمی 20
مبارزه سوم (وزن 63- کیلوگرم): حمیدرضا لاتی 35 - ایمان اکبرزاده 48
مبارزه چهارم (وزن 68- کیلوگرم): سیاوش بیات 47 - فرزان عاشورزاده 43
مبارزه پنجم (وزن 74- کیلوگرم): حمیدرضا خدابخش 35 - محمدمهدی عمادی 39
مبارزه ششم (وزن 80- کیلوگرم): ابوالفضل غفاری 6 - امیرمحمد بخشی 8
مبارزه هفتم (وزن 87- کیلوگرم): آرین حیدری صفر - مهران برخورداری 21
مبارزه هشتم (وزن 87+ کیلوگرم): علیرضا ثمینی 13 - علیرضا نادعلیان 23
نتایج مبارزات هفته پنجم:
دیدار اول///
دانشگاه آزاد 4 – فرمانیه 4
مبارزه اول (وزن 54- کیلوگرم): آرین ابراهیم زاده 21 - ایمان کاظمی 44
مبارزه دوم (وزن 74- کیلوگرم): دانیال بزرگی 28 - پدرام جمشیدی 10
مبارزه سوم (وزن 87- کیلوگرم): کریم سام دلیری 37 - نیما مهرعلی 28
مبارزه چهارم (وزن 58- کیلوگرم): امیررضا صفرخانلو 32 - علیرضا بیگی 12
مبارزه پنجم (وزن 80- کیلوگرم): ابوالفضل غفاری 27 - محمد مقدم فر 31
مبارزه ششم (وزن 63- کیلوگرم): هادی تیران ولی پور 16 - مهدی محمودی 32
مبارزه هفتم (وزن 87+ کیلوگرم): فرشاد قیاس شندی 6 - حمیدرضا بدری 23
مبارزه هشتم (وزن 68- کیلوگرم): سهیل ابوالقاسم پور 21 - امیرمحمد امیرمحمدی 19
دیدار دوم///
لوازم خانگی کن 6 – پارسیان البرز 2
مبارزه اول (وزن 87- کیلوگرم): محمدطاها شمخالی 36 - علی قدوسی 16
مبارزه دوم (وزن 58- کیلوگرم): رضا جمشیدی 32 - محمد سیفی 22
مبارزه سوم (وزن 54- کیلوگرم): امیر ضامنی 50 - رضا توکلی 20
مبارزه چهارم (وزن 87+ کیلوگرم): علی خدابخش 8 - سینا احمدنژاد 12
مبارزه پنجم (وزن 68- کیلوگرم): محمدحسین زاهدی 31 - طوفان ابراهیمی 19
مبارزه ششم (وزن 74- کیلوگرم): حامد اصغری 25 - امیرحسین نیرومند 5
مبارزه هفتم (وزن 63- کیلوگرم): عرفان مرادی 19 - رضا گلی 7
مبارزه هشتم (وزن 80- کیلوگرم): امیرعلی پروینی 33 - مهران سعیدی 34
انتهای پیام/
ارسال دیدگاه