شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 10:22 منتشر شده در مورخ: 1399/10/27 شناسه خبر: 1698488
کارشناس مسائل دینی:

سبک زندگی حضرت زهرا (س) الگوی بشریت است

سبک زندگی حضرت زهرا (س) الگوی بشریت است
کارشناس مسائل دینی گفت: باید به تأشی از حضرت زهرا(س) چهره واقعی معاندین و مخالفان انقلاب اسلامی علی الخصوص نظام سلطه و رهروان آنها را به نسل جوان و نوجوان معرفی نماییم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام والمسلمین "وعد مرادبیگی"، رئیس حوزه های علیمه استان ایلام در گفتگو با ایلام بیدار با اشاره به ایام فاطمیه گفت: حضرت زهرا(س) در مسیر هدایت و بصیرت بخشی به جامعه در خصوص پیروی از ولایت و همچنین افشای چهره واقعی اصحاب دروغین پیامبر(ص) همه تلاش خود را به کار گرفتند.

وی با تاکید بر ضرورت بصیرت افزایی، افزود: باید به تأشی از حضرت زهرا(س) چهره واقعی معاندین و مخالفان انقلاب اسلامی علی الخصوص نظام سلطه و رهروان آنها را به نسل جوان و نوجوان معرفی نماییم.

مرادبیگی افزود: شهادت مظلومانه حضرت زهرا (س) به ما آموخت که در راه ولایت باید از همه هستی خود گذشت، چون ولایت در راس شاکله نظام اسلامی قرار دارد و به مسلمین عزت و اقتدار می بخشد. امروز به لطف خدا کشور ما در دنیا به جهت اطاعت از ولی امر مسلمین عزت و اقتدار پیدا کرده و در برابر نظام سلطه ایستاده است.

وی با بیان اینکه حضرت فاطمه زهرا (علیها‌السلام) بانویی پرعاطفه،‌متین، خردمند، با ایمانی کامل و بانویی است که همه جوانی خود را در راه اسلام، مسلمین، اهداف و رسالت و دفاع از ولایت و رهبری صرف نمود، اضافه کرد: اگر می‌خواهیم زندگی ما در این دنیا رنگ و بوی خدایی بگیرد باید از حضرت فاطمه(س)پیروی کرده و فرزندان خود را با روش و سیره اهل بیت(ع) پرورش دهیم رشد دهیم.
 
 
انتهای پیام/س
https://www.dana.ir/1698488
ارسال نظر
نظرات