شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 13:18 منتشر شده در مورخ: 1399/10/27 شناسه خبر: 1698601
جانشین سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع):

امروز دشمنان به‌دنبال استحاله انقلاب هستند/ رسالت ما در جنگ نرم سنگین‌تر از جنگ سخت است

امروز دشمنان به‌دنبال استحاله انقلاب هستند/ رسالت ما در جنگ نرم سنگین‌تر از جنگ سخت است
مهران مرادی گفت: باید با توجه به ناکامی دشمن در جنگ سخت، با آمادگی کامل به مقابله با جنگ نرم دشمن برویم و رسالت ما در این جنگ نرم بسیار سنگین است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ مهران مرادی، جانشین فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ به تأسی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی، جنگ نرم را مختص به ایران ندانست و اظهار کرد: دشمنان از طریق جنگ نرم به دنبال استحاله انقلاب و از بین بردن سیرت نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و آنها با ظاهر جمهوری اسلامی مشکلی ندارند.

وی گفت: دشمنان بعد از گذشت 42 سال از عمر بابرکت انقلاب به شدت از مردم و نظام ما عصبانی هستند و به قول شهید مظلوم دکتر بهشتی باید گفت "از دست ما عصبانی باشید و از این عصبانیت بمیرید".

جانشین فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری بیان داشت: هیچ منطقی قبول نمی‌کند در بحث عفاف و حجاب به‌صورت سلبی برخورد شود، و امروز مردم نیز از مسئولین عمل می‌خواهند نه شعار.

وی ادامه داد: باید با توجه به ناکامی دشمن در جنگ سخت، با آمادگی کامل به مقابله با جنگ نرم دشمن برویم و رسالت ما در این جنگ نرم بسیار سنگین است.


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1698601
ارسال نظر
نظرات