شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 13:34 منتشر شده در مورخ: 1399/10/27 شناسه خبر: 1698603
فرمانده سپاه قمربنی هاشم(ع):

کاهش زنجیره ابتلا به کرونا با طرح شهید سلیمانی/ توزیع 7 هزار بسته معیشتی در چهارمحال و بختیاری

کاهش زنجیره ابتلا به کرونا با طرح شهید سلیمانی/ توزیع 7 هزار بسته معیشتی در چهارمحال و بختیاری
سردار علی محمد اکبری گفت: اجرای طرح شهید سلیمانی در استان چهارمحال و بختیاری تاکنون 67درصد موفقیت در همه زمینه ها داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری امروز در جلسه مبارزه با ستاد کرونا  ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: طبق آمار دریافتی اجرای طرح شهید سلیمانی در زمینه مقابله با کرونا در استان چهارمحال و بختیاری تاکنون بیش از 67درصد موفقیت در همه زمینه ها داشته که حاصل تفکر بسیجی و تلاش همه جانبه اعضای ستاد مقابله با کرونا در استان می باشد.

فرمانده سپاه قمربنی هاشم علیه السلام افزود: در راستای حمایت از خانواده های مبتلا به کرونا و نیازمند در قالب طرح شهید سلیمانی تاکنون 7هزار بسته معیشتی توزیع شده است.

وی ادامه داد: هدف از اجرای طرح شهید سلیمانی، قطع زنجیره انتقال ویروس منحوس کرونا می باشد که استفاده از متنفذین و ریش سفیدان و معتمدین محلی برای اجرای دستورات و شیوه نامه های بهداشتی در مراسمات شادی و عزا دردستور کار قرار گرفته است.

سردار اکبری خاطرنشان کرد: نقاهتگاه های آماده شده توسط سپاه قمربنی هاشم علیه السلام برای زمان بحران همچنان آماده هستند و تیم های مراقبت و نظارت و حمایت در قالب طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان های 10 گانه استان چهارمحال و بختیاری در خدمت کادر بهداشت و درمان می باشند.

فرمانده سپاه قمربنی هاشم علیه السلام تصریح کرد: استفاده از خودروهای در اختیار نواحی سپاه برای کمک به مقابله با کرونا بلامانع است و سایر ادارات نیز در  این طرح همکاری دارند.

وی، خاطرنشان کرد: بسته های معیشتی خاص برای طرح شهید سلیمانی در نظر گرفته شده  که در اختیار خانواده های مبتلا و نیازمند که در منزل قرنطینه می شوند قرار می گیرد.

دکتر جزایری، مدیر بهداشت و درمان استان نیز در این جلسه با اشاره به کاهش آمار مبتلایان، فوتی ها و مراجعان به مراکز درمانی و بیمارستان ها بعد از اجرای طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: تلاش مسئولانه و همدلانه بین مردم و مسئولین ما را به این دستاوردها رسانده است.

جزایری با تأکید بر پرهیز از تعجیل در کاهش محدودیت ها و ممنوعیت های کرونایی ازجمله بازگشایی مدارس و ... از مردم نیز بر ادامه رعایت فاصله های اجتماعی و استفاده از ماسک تأکید کرد.

وی همچنین از موفقیت 85درصدی در بحث رهگیری و رصد مبتلایان به کرونا در استان چهارمحال و بختیاری خبر داد.انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1698603
ارسال نظر
نظرات