شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 13:37 منتشر شده در مورخ: 1399/10/27 شناسه خبر: 1698624
اگر موضوعی بوده، باید درون خانواده حل می‌کردند؛

گرشاسبی: رسول‌پناه ۱۰ برابر درآمدهایش به باشگاه پرسپولیس ضرر زده/ بین وزرا هم کل‌کل قرمز و آبی داریم!

گرشاسبی: رسول‌پناه ۱۰ برابر درآمدهایش به باشگاه پرسپولیس ضرر زده/ بین وزرا هم کل‌کل قرمز و آبی داریم!
مدیرعامل پیشین باشگاه‌های پرسپولیس و پیکان گفت: سراغ ندارم که کسی از هیات مدیره پولی به باشگاه بیاورد، اگر رسول‌پناه یک قران آورده، ۱۰ قران ضرر زده و بعدا این پول را گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمیدرضا گرشاسبی در ابتدای سخنانش در رابطه با اظهارات لو رفته مهدی رسول‌پناه گفت: فقط میتوانم بگویم متاسفم. ادعا داریم که باید به کشورهای هم‌جوارمان اخلاقیات صادر کنیم اما خودمان بعضی مواقع کارهایی می کنیم که متاسفانه سوژه میشویم و حرفی برای گفتن نمی‌ماند. ما دو سال پیش در فینال آسیا جام قهرمانی را نبردیم، ولی پرسپولیس به عنوان تیم اخلاق آسیا معرفی شد. متاسفم که اکنون به اینجا رسیدیم. اگر چنین رفتاری کرده بودیم، چنین مقامی به ما نمی دادند. 

وی در پاسخ به اینکه آیا در دوره مدیریت او، پرسپولیس مشکلات مالی داشته است یا خیر، گفت: گفتن این حرف ها خوب نیست اما چون اکنون دیگر آنجا نیستم، می‌گویم. در شرایطی بودیم که به علت وجود نزدیک به صد پرونده و مساله پنجره نقل و انتقالاتی بسته، هیچکس ریسک وارد شدن و حل کردن این موضوعات و صاف کردن بدهی‌ها را نمی‌کرد. تیم در اوج و در حال پیشرفت بود. صدایی از بچه های تیم و کادر فنی بیرون نمی‌آمد و همه چیز درون خانواده حل می‌شد. فورا به هر حاشیه ای که در شرف ایجاد شدن بود ورود میکردیم. حتی اگر بین لیدرها و تماشاگران ممکن بود مشکل و حاشیه ای به وجود بیاید، آنها را دعوت میکردیم و می‌نشستیم و با تعامل و ارتباط، مسائل را درون خانواده حل می کردیم و نمی‌گذاشتیم حاشیه‌ای گریبان تیم را بگیرد.
 
گرشاسبی در پاسخ به اینکه آیا صحبت‌های رسول‌پناه را تایید می‌کند یا خیر و این که آیا صحبت‌های او به دور از واقعیت هستند یا خیر، گفت: طرح این مسائل در کوچه و بازار مورد قبول نیست. این موضوعات نباید با این ادبیات مطرح شوند. اگر موضوعی بوده، باید درون خانواده حل می‌کردند. بازیکنان و آقای گل‌محمدی نیز مدعی هستند که آقای رسول‌پناه باید مسائلی که مطرح کرده است را ثابت بکند. حالا چه کسی می‌خواهد بنشیند و این مسائل را ثابت بکند؟ ما باید دنبال او بگردیم! معلوم نیست که هستند و یا اینکه قایم می‌شوند و نمی‌خواهند این مسائل زودتر حل شوند. همه گیج شده‌ایم و نمی‌دانیم که چرا با چنین تیم بزرگی، باید اینگونه رفتار شود.
 
گرشاسبی در پاسخ به این سوال که رسول‌پناه به چه دلیل آن صحبت‌ها را به صورت آزادانه مطرح کرد و آیا فکر نمی‌کرد آن اظهارات پخش خواهند شد، اضافه کرد: من در این ورزش بزرگ شدم. سراغ ندارم که کسی از هیات مدیره پولی به باشگاه بیاورد. اگر یک قران آورده، ۱۰ قران ضرر زده و بعدا این پول را گرفته است. اگر غیر این است، سند بیاورند ما ببینیم. می‌خواهند بیایند و در این محیط، شهرتی به دست بیاورند و نمی‌دانند که آسیبش دقیقا به همین شکل می‌شود. شما سراغ دارید که یک وزیر ورزش و یا یک رییس سازمان تربیت بدنی از این‌جا جدا شود و برود رشد کند؟ مدیریت در ورزش، مدیریت در یک اتاق شیشه‌ای است. چند رسانه و چند شبکه مجازی در حال خبررسانی هستند؟ الان دیگر همه دوربین‌ها روشن است وقتی با شما سلام و علیک می‌کنند! من نمی‌توانم بیایم و مجری برنامه رادیویی شوم چون کار من نیست. الان من می‌توانم مدیر یک مدرسه شوم؟ می‌گویند باید این مراحل را طی کرده باشی و تخصص لازم را داشته باشی. شما را می‌توانند به عنوان مدیر یک بیمارستان در راس کار قرار دهند؟ فقط در ورزش است که هرکس جا ماند، می‌گویند بسم الله و بیا سوار شو! ارزیابی عملکرد هم نداریم. من گرشاسبی در راس بودم و بیرونم کردید، بیاید بگویید که تو این عملکرد را داشتی و این ضررها و آسیب‌ها را زده‌ای. تا من دیگر جرات نکنم در جای دیگری ادعای مسئولیت داشته باشم. من رسول‌پناه را مقصر نمی‌دانم. مقصر کسانی هستند که این افراد را گزینش می‌کنند. حداقل هیات مدیره را یک‌دست و هماهنگ انتخاب کنید.
 
گرشاسبی در پاسخ به اینکه آیا نباید هیات مدیره پرسپولیس وقتی احساس کرد که رسول‌پناه حاشیه‌ساز است و همگام با کادرفنی و هیات مدیره تیم نیست، او را برکنار می‌کرد، گفت: آقای مدنی به ریشه مشکلات اشاره کردند. وقتی کاری دست اهلش نباشد، به جاده خاکی می‌افتد. با تمام احترامی که برای مدیران فوتبال قائل هستم، ولی خیلی از آن‌ها اصلا کاره‌ و تصمیم‌گیرنده‌ای نیستند. متاسفم که باشگاهی که می‌تواند الگوی نوجوانان و جوانان باشد به این وضع افتاده است. ما حتی بین وزرا نیز کل‌کل قرمز و آبی داریم. این نشان می‌دهد که چقدر این قضیه ارزشمند است و همه پیگیر آن هستند. ولی همچین رفتارهایی همه را زده می‌کند. دیگر خانواده‌ها اجازه نخواهند داد که بچه‌هایشان پایشان را در محیط‌های ورزشی بگذارند. به قول آقای مدنی نیز، همه دارند به این مسائل اشاره می‌کنند و فریاد می‌زنند. این دین سنگینی بر گردن مجموعه‌های فرهنگی که بودجه‌های فرهنگی کلانی در اختیار می‌گیرند اما چشم‌هایشان را بسته‌اند، است. اخبار و رسانه‌ها را دنبال نمی‌کنند؟ تلویزیون نمی‌بینند؟ این ارزیابی و نظارت تاوان دارد.
 
وی در پایان سخنانش گفت: مگر می‌شود در رادیو بین دو مجری مشکلی به وجود بیاید؟ سریع جلسه می‌گذارند و قضیه را حل می‌کنند و به بیرون هم درز پیدا نمی‌کند. چند وقت است که اظهارات رسول‌پناه در حال پخش شدن است؟ شده است یک سریال با چند قسمت! هیچکس نبوده که جلسه‌ای در این مورد بگذارد در صورتی که رسالت مدیریت این است. بخواهند قضیه را تمام کنند تا اعصاب مردم بیشتر خرد نشود و آسیب نبینند.
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1698624
ارسال نظر
نظرات