شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 19:16 منتشر شده در مورخ: 1399/10/27 شناسه خبر: 1698729

ظهرابی: برای میزبانی کاملا مهیا بودیم/در بحرین برای خوش‌‌رنگ‌ترین مدال می‌جنگیم

ظهرابی: برای میزبانی کاملا مهیا بودیم/در بحرین برای خوش‌‌رنگ‌ترین مدال می‌جنگیم
سرمربی تیم ملی هندبال جوانان شیوع ویروس کرونا را دلیل اصلی انتقال میزبانی رقابت های قهرمانی آسیا به بحرین عنوان کرد و گفت: ایران برای میزبانی کاملا مهیا بود؛ در بحرین برای بهترین رنگ مدال تلاش می کنیم و ناامید نیستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسعود ظهرابی در خصوص واگذاری امتیاز میزبانی رقابت های قهرمانی جوانان آسیا از ایران به بحرین اظهار داشت: ایران جهت برگزاری مسابقات آمادگی کامل داشت و همچون گذشته و حتی بهتر از ادوار گذاشته هم می توانست میزبانی شایسته ای از مسابقات داشته باشد.

وی با اشاره به تلاش های کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش در راستای حفظ این میزبانی در این شیراز، افزود: در مورد گرفتن میزبانی مهمترین علت شرایط کرونا در ایران بود. البته همیشه کشورهای عربی در تلاش هستند که ایران را وارد مسایل حاشیه ای کنند. با این حال، تمام رایزنی های لازم و تمام تلاش ها و کارهایی که باید انجام می شد، صورت گرفت که جای تقدیر و تشکر دارد.
ظهرابی با تاکید بر تلاش های مدیریت فعلی فدراسیون هندبال در این خصوص نیز اضافه کرد: در مدت زمان حضور آقای (علیرضا) پاکدل در فدراسیون زحمات فراوانی صورت گرفته و الحق و الانصاف از تمام پتانسیل هندبال استفاده شده و برای میزبانی هم در کنگره جهانی قول ۱۰۰ درصد داده شده بود اما شرایط کرونا برنامه ریزی ها بهم زد.
سرمربی تیم ملی هندبال جوانان در واکنش به این موضوع که با از دست دادن امتیاز میزبانی، تیم ملی در بحرین کار سختی پیش رو دارد، تصریح کرد: بله. متاسفانه شرایط ما خیلی سخت خواهد شد و در نتیجه باید تمهیدات لازم قبل از اعزام صورت بگیرد. با تلاش های فراوان فدراسیون و کوشش و همتی که بازیکنان انجام میدهند، برای کسب بهترین رنگ مدال تلاش میکنیم و نا امید نیستیم.
 
انتهای پیام؛
https://www.dana.ir/1698729
ارسال نظر
نظرات