شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 23:12 منتشر شده در مورخ: 1399/10/27 شناسه خبر: 1698755
رئیس منابع طبیعی پاوه خبر داد؛

اخطار به متصرفین و متجاوزین به طبیعت در عدم تحویل اراضی متصرفی خود به منابع طبیعی

اخطار به متصرفین و متجاوزین به طبیعت در عدم تحویل اراضی متصرفی خود به منابع طبیعی
سامان وسیمی گفت: به کلیه متصرفین و متجاوزین به اراضی ملی و منابع طبیعی اخطار و هشدار داده می شود که ظرف مدت 2 ماه از این تاریخ نسبت به تحویل اراضی متصرفی خود به اداره منابع طبیعی شهرستان پاوه اقدام کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  سامان وسیمی در گفتگو با خبرنگار هزارماسوله اظهار داشت: حسب دستور دادستان دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان پاوه در جلسات شورای حفظ بیت المال مواردی مطرح و مصوب شد.

رئیس منابع طبیعی پاوه افزود: طی آن به کلیه متصرفین و متجاوزین به اراضی ملی و منابع طبیعی اخطار و هشدار داده شد که ظرف مدت 2 ماه از این تاریخ نسبت به تحویل اراضی متصرفی خود به اداره منابع طبیعی شهرستان پاوه اقدام کنند در غیراین صورت برابر قانون با خاطیان برخورد خواهد شد.

وی گفت: به مشاورین و بنگاه های املاک و سایتها و کانالهای مجازی آگهی خرید و فروش املاک فعال در شهرستان پاوه نیز متذکر می شود در راستای ایجاد و تنظیم هرگونه قرارداد بالاخص خرید و فروش اراضی اعم از منابع طبیعی یا مستثنیات، قبل از هرگونه اقدامی بدواً  بایستی جهت مشروعیت و قانونی بودن افعال خود از اداره منابع طبیعی شهرستان پاوه استعلام و مجوز قانونی و لازم را اخذ کنند در غیر این صورت برابر قانون با خاطیان برخورد خواهد شد و متصدی بنگاه ها به عنوان معاون جرم تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

وسیمی ادامه داد: همچنین به کلیه مالکان و رانندگان اداوات مکانیکی از قبیل بیل مکانیکی، لودر، تراکتور و ...  اخطار می شود، جهت انجام هرگونه اقدامی همانند بستر سازی ، حفاری ، تسطیح  و جاده کشی و امثال آن در اراضی ملی و منابع طبیعی یا مستثنیات از اداره منابع طبیعی شهرستان پاوه استعلام و مجوز قانونی و لازم را اخذ کنند در غیر این صورت برابر قانون متخلفین برخورد خواهد شد.

وی در پایان گفت: نامبردگان به عنوان معاون و شریک جرم تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1698755
ارسال نظر
نظرات