شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 11:01 منتشر شده در مورخ: 1399/10/28 شناسه خبر: 1698811
با انجام ۱۶ مسابقه؛

جام حذفی تنیس بانوان| مرحله دوم مسابقات آغاز شد

جام حذفی تنیس بانوان| مرحله دوم مسابقات آغاز شد
تیم های حاضر در مرحله دوم گروهی مسابقات جام حذفی بانوان به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با پایان یافتن مرحله گروهی مسابقات تنیس در جزیره کیش، تیم های حاضر در روز نخست مرحله دوم و با برگزاری ۱۶ مسابقه با هم دیدار کردند. 

با برگزاری روز نخست ، هیات تنیس البرز، زیراکس تهران ، گلگهر سیرجان (ب) ، صنایع غذایی پالود پارسیان ، K2 (الف)، هیات تنیس فارس (الف)، پایا چوب تبریز، آکادمی تنیس البرز ( الف)، آکادمی تنیس مهذب نیا (الف)، ایفا سرام یزد ، آکادمی احمدوند هرمزگان ، آکادمی تنیس صدری ( الف) ، هیات تنیس فارس، اپلیکشن خانه دان (الف) ، مدرسه تنیس حمید و تنیس سنتر کرمان حریفان خود را از پیش رو برداشتند. 
 
مرحله دوم مسابقات به مدت ۳ روز انجام می شود و در نهایت از هر گروه یک تیم به جدول اصلی راه پیدا می کند. این مرحله از رقابت ها در ۳ روز انجام می شود و برترین ها جواز حضور در جدول اصلی را بدست می آورند. 
 
در این دوره از رقابت ها بیش از ٢٠٠ شرکت کننده از استان های آذربایجان شرقی، البرز ، اصفهان ، تهران‌، خراسان رضوی، خراسان شمالی، فارس، کرمان ، مازندران ، هرمزگان ، همدان، یزد و جزیره کیش حضور دارند. این مسابقات از بیست و چهارم دی تا چهارم بهمن ماه به میزبانی فدراسیون تنیس در زمین های مجموعه ورزشی المپیک جزیره کیش برگزار می شود.
سرداوری این دوره از مسابقات بر عهده مونا گل نبی است و مهدیه کریمی فرد نیز به عنوان مدیر حضور دارد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1698811
ارسال نظر
نظرات