شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 12:43 منتشر شده در مورخ: 1399/10/28 شناسه خبر: 1698827
امام جمعه چرداول:

حضرت فاطمه زهرا(س) الگوی همه بشریت است

حضرت فاطمه زهرا(س) الگوی همه بشریت است
حجت الاسلام امرایی گفت: حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه بشریت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام "احمد امرایی" امام جمعه چرداول در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار گفت: حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی مسلمانان تمام دنیاست که که با عمل به سیره عملی این بانوی بزرگ در صدر اسلام می توان به سعادت اخروی دست یافت.

وی افزود: امروز در سطح جامعه بانوان باید از زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) درس های بزرگی را یاد بگیرند تا زندگی بهتری را ساخته و آمار طلاق ها کاهش یابد.

امرایی در ادامه گفت: حضرت زهرا (س) در طول عمر با برکت خود رنج های زیادی را تحمل کرده و در تمامی دوران زندگی به گونه ای شایسته الگوی برای همه هستند که راه ورسم زندگی را بیاموزند.

امام جمعه چرداول تصریح کرد: ساده زیستی و پرهیز از تجمل از نکات بارز زندگی حضرت زهرا (س) است. مهریه کم، جهیزیه مختصر، اکتفا به غذای اندک و معاش کم، استفاده از حداقل امکانات برای زندگی و... همانگونه که در فوق شرح داده شد از خصوصیات آشکار سیده زنان عالم است.

وی بیان داشت: حضرت زهرا (س) در آموختن مسائل دین به دیگران ، عمل به مسئولیت های اجتماعی ، همسرداری ،  رفتار با فرزندان و... الگویی نمونه بودند که به همه این مسائل در کنار مشکلات رسیدگی می کردند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1698827
ارسال نظر
نظرات