شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 08:56 منتشر شده در مورخ: 1399/10/29 شناسه خبر: 1698956
فعالیت های بسیجیان اردکان برای جبران افت تحصیلی دانش آموزان؛

اهدای ۷۵۰ بسته لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند اردکان/ برگزاری ۱۸ کلاس کمک آموزشی

اهدای ۷۵۰ بسته لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند اردکان/ برگزاری ۱۸ کلاس کمک آموزشی
پایدار مسئول بسیج علمی شهرستان اردکان از اهدای قریب به 750 بسته لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند اردکان در دو مرحله رزمایش کمک مومنانه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجید پایدارمسئول بسیج علمی شهرستان اردکان در گفتگو با یزدرسا؛ ضمن اشاره به فعالیت های این سازمان اظهار کرد: در دوران کرونا با توجه به شرایط پیش آمده در پایه های مختلف  کلاس های تقویتی از سوی سازمان بسیج علمی شهرستان اردکان به صورت مجازی و حضوری برگزار شد. در این راستا و در 80 مورد کلاس که عمدتاً به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی بوده قریب به ۱۸۰ دانش آموز شرکت کردند. 

وی ادامه داد: برگزاری کلاس کامپیوتر، زبان، کارگاه مکانیک، کارگاه رباتیک، کارگاه سواد رسانه، کلاس طب سنتی، مشاوره خانوادگی و مشاوره تحصیلی نیز از دیگر برنامه های انجام شده بوده است.

پایدار اظهار داشت: همچنین مسابقات خلاق باش، ایده شو، خلق بهترین کاردستی، ترفندهای خانه داری در رده های سنی کودکان نوجوانان و بزرگسالان مخصوص بانوان و آقایان به صورت مجازی برگزار شد.

مسئول بسیج علمی شهرستان اردکان بیان داشت: اهدای بسته های لوازم التحریر بوده به دانش آموزان کم بضاعت  در قالب کمک‌های مومنانه در دو مرحله انجام شد که در مرحله نخست ۶۳۰ و در مرحله بعد ۱۱۷ بسته به این عزیزان اهدا شد.

وی گفت: در ادامه نیز ۱۸ تبلت از سوی گروه‌های جهادی و خیر به دانش‌آموزان نیازمند اهدا شده است. همچنین در طرح پوشش خانواده‌های نیازمند توسط دانشجویان چهل خانواده شناسایی شدند و دانشجویان هم به لحاظ کمک های معیشتی و هم به لحاظ تحصیل دانش آموزان این خانواده ها آنان را تحت پوشش قرار دادند.

پایدار اظهار کرد: قرارگاه جهاد علمی شهید طهرانی مقدم اردکان نیز با داشتن تیم تحقیقاتی و تیمی از مخترعین بسیجی تا کنون موفق به ساخت دو مدل اسلحه پینت بال، پدهای  انفجاری کم خطر برای استفاده در رزمایش‌ها، دستگاه ضد آفت پسته و پهپاد انتحاری شده است.

وی اضافه کرد: نمایشگاه ابتکارات بسیجیان اردکان در هفته بسیج با قریب به ۴۰ طرح و اختراع به معرض نمایش مسئولین شهرستان گذاشته‌ شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1698956
ارسال نظر
نظرات