شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 09:44 منتشر شده در مورخ: 1399/10/29 شناسه خبر: 1698966
ایزدخواه در گفت‌وگو با دانا:

معطل نگه داشتن کشور برای مذاکره، خیانت به مردم است/ دولت مشکلات را از درون کشور حل کند

معطل نگه داشتن کشور برای مذاکره، خیانت به مردم است/ دولت مشکلات را از درون کشور حل کند
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: معطل نگه داشتن کشور بیشتر از این را خیانت به کشور و سوء استفاده از اعتماد مردم می دانیم.

«روح الله ایزدخواه»، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به اینکه آمریکا بارها در موقعیت های مختلف مورد از سوی ملت ایران مورد آزمون قرار گرفته است و برجام نیز بکی دیگر از فرصت هایی بود که مورد صداقتش مورد آزمایش قرار گرفت گفت: آزموده را چندین بار آزمودیم ولی پاسخی از صداقت وی نگرفتیم.

وی با اشاره به اینکه به فرموده امام راحل آمریکا توبه نخواهد کرد تصریح کرد: در جریان برجام دیدیم که وقتی تمام مسائل کشور را به آمریکا گره زدیم و 7 سال کشور را معطل نگه داشتیم اما نتیجه ای برایمان حاصل نشد؛ اینکه در 6 ماه باقی مانده تصور کنیم قرار است اتفاق ویژه ای رخ داده و یا رفتار آمریکا عوض شود نگاه غیر واقع بینانه ای است؛ آمریکا هرگز به تعهدات خود در برجام برای برداشتن تحریم ها عمل نخواهد کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به اینکه اساسا دولت بایدن و معاونانش اساسا خودشان از طراحان اصلی تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران بودند عنوان کرد: معطل نگه داشتن کشور بیشتر از این را خیانت به کشور و سوء استفاده از اعتماد مردم می دانیم.

وی با بیان اینکه مردم به خاطر تعلل های صورت گرفته در این 7 سال زیان و خسارت زیادی را متحمل شدند تصریح کرد: از هر جایی که جلوی ادامه خطا گرفته شود منفعت است از این روز دولت باید در چند ماه باقی مانده از عمرش به مسائل و مشکلات کشور رسیدگی کرده و اولویت را تکیه به توان داخلی قرار دهد؛ دولت مشکلات را از درون حل کند.

ایزدخواه با اشاره به اینکه بیش از 70 درصد از مشکلات کشور ناشی از سوء مدیریت است و ربطی به تحریم ها ندارد عنوان کرد: خود تحریم ها در صنعت و اقتصاد باید اصلاح شود آنوقت همه خواهند دید مشکلات از درون قابل حل شدن است و تحریم ها کمترین اثر در وضع موجود کشور را دارد.

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1698966
ارسال نظر
نظرات