شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 13:22 منتشر شده در مورخ: 1399/10/29 شناسه خبر: 1699107

رکورد عجیب سرمربی حریف تراکتور/ فکری، گربه‌سیاه فوتبال آذربایجان!

رکورد عجیب سرمربی حریف تراکتور/ فکری، گربه‌سیاه فوتبال آذربایجان!
سرمربی حریف امروز تراکتور در تقابل‌هایش با تیم‌های فوتبال آذربایجان رکورد عجیب و خیره‌کننده‌ای دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آناج، تیم‌های تراکتور و استقلال از ساعتی دیگر در حساس‌ترین دیدار هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال کشور در ورزشگاه یادگار امام ره تبریز به مصاف هم می‌روند.

استقلال درحالی امروز رو در روی تراکتور قرار می‌گیرد که محمود فکری، سرمربی این تیم در جامه مربیگری رکورد عجیب و البته خیره‌کننده‌ای برابر نمایندگان دیار آذربایجان دارد.

این مربی ۵۱ ساله که از فصل گذشته در لیگ برتر سرمربیگری می‌کند، در سه تقابل خود با ماشین‌سازی و تراکتور کارنامه خیره‌کننده صد درصد پیروزی را ثبت کرده است.

او به عنوان سرمربی تیم‌های نساجی و استقلال سه بار در لیگ برتر برابر تیم‌های ماشین‌سازی و تراکتور قرار گرفته که در هر سه بازی حداکثر امتیازات را کسب کرده است.

فکری در فصل گذشته که هدایت نساجی را بر عهده داشت، دو بار با این تیم به تبریز سفر کرد و توانست ماشین‌سازی و تراکتور را در زمین خود شکست دهد.

او در فصل جاری نیز در قامت سرمربی استقلال در هفته سوم مقابل ماشین‌سازی ایستاد که تیمش این بازی را با یک گل برنده شد.

نکته جالب‌تر اینکه تیم‌های تحت هدایت محمود فکری در این سه دیدار توانستند دروازه خود را بسته نگه دارند.

به عبارتی دیگر، فکری به گربه سیاه ماشین‌سازی و تراکتور تبدیل شده است و این دو تیم در جدال با تیم‌های این سرمربی ناکام مطلق بوده و موفق به گلزنی هم نشده‌اند.

حالا باید دید که آیا این رکورد صد درصدی محمود فکری در بازی حساس امروز تراکتور و استقلال هم حفظ خواهد شد و یا این گربه سیاه بالاخره شکار می‌شود؟!

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1699107
ارسال نظر
نظرات