شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 14:38 منتشر شده در مورخ: 1399/10/29 شناسه خبر: 1699144
پیگیری رسانه‌ای نتیجه داد؛

کمک ۳۰۰ میلیونی یک خیّر برای توسعه دبستان "محمدآباد" قاین

کمک ۳۰۰ میلیونی یک خیّر برای توسعه دبستان "محمدآباد" قاین
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی از کمک ۳۰۰ میلیون تومانی یک خیر مدرسه ساز قاینی برای توسعه دبستان ۸ کلاسه‌ روستای محمدآباد علم قاین خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، اول دی‌ماه‌جاری گزارشی با عنوان "پروژه نیمه‌تمام مدرسه "محمدآبادعَلم" قاین تا 1400 تکمیل می‌شود؟" در پایگاه خبری تحلیلی خاورستان منتشر شد.

امروز و پس از گذشت کمتر از یک ماه محمدعلی واقعی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی در ششمین روز از هفته شوراهای آموزش و پرورش، در سفر به قاینات از کمک 300 میلیون تومانی خیر نیک اندیش و مدرسه ساز قاینی برای توسعه دبستان 8 کلاسه‌ی روستای محمدآباد علم قاین خبر داد.

وی افزود: تا مهر سال آینده عملیات احداث و تکمیل 6 آموزشگاه شهرستان قاین به پایان رسیده و افتتاح می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی بیان کرد: با بهره‌برداری از این 6 طرح آموزشی 39 کلاس درس به فضاهای آموزشی شهرستان قاین اضافه شده و بیش از یک هزار دانش آموز دختر  پسر دوره‌های مختلف تحصیلی دیار طلای سرخ از مزایای آن بهره‌مند می‌شوند.

واقعی با بیان این‌که این 6 آموزشگاه در روستاهای اسلام آباد، شاهیک، اسفشاد، خنج و شهرهای آرین شهر و قاین، به بهره‌برداری خواهند رسید، تصریح کرد: مدرسه؛ کانون اصلی تعلیم و تربیت است از این رو همه سیاست گذاری‌ها در حوزه تعلیم و تربیت باید در مدرسه محقق شود.

کمک 300 میلیون تومانی به مدرسه محمدآبادعلم

وی با اشاره به کمک 300 میلیون تومانی خیر نیک اندیش و مدرسه ساز قاینی برای توسعه دبستان 8 کلاسه‌ روستای محمدآباد علم قاین، عنوان کرد: با مشارکت این خیر4 کلاس دیگر به مجموعه کلاس‌های این دبستان اضافه می شود و 278 دانش‌آموز دروه های ابتدایی و پیش دبستانی روستای محمدآباد علم از مزایای آن بهره‌مند می‌شوند.

احداث نمازخانه دبستان روستای کرغند

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی در بازدید از روستای کرغند از احداث نمازخانه دبستان این روستا با مشارکت مردم نیک اندیش، خیر و مومن روستای کرقند خبر داد.

واقعی اظهار کرد: این نمازخانه با زیر بنای 120 متر مربع با مشارکت  300 میلیون تومانی مردم خیر این روستا احداث می شود و 187 دانش آموز پسر دوره ابتدایی این دبستان از مزایای آن بهره‌مند می‌شوند.

وی با با بیان این‌که معلمان دلسوز و زحمت‌کش در کمال اخلاق و با عشق، در ایام سخت کرونا به رسالت آموزشی و پرورشی خود در سراسر استان به خوبی عمل کرده و، چراغ تعلیم و تربیت را روشن نگه می‌دارند، تصریح کرد: این سنگر سازان بی سنگر عرصه تعلیم و تربیت و فرماندهان خط مقدم میادین جنگ نرم، در دورترین نقاط استان، پرچم ایران را بر فراز مدرسه، افراشته نگه داشته و می‌دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: معلمان سخت کوش خطه قهستان زمین تمامی خطرات و تهدیدات کرونا ویروس را به جان خریده، با وجود کمبود امکانات و تجهیزات زیرساخت‌ها در برخی روستاها و مدارس، صمیمانه و مسئولانه در خدمت فرزندان شما هستند تا نسلی مومن، دانا، کارآفرین و دارای مهارت، تربیت کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1699144
ارسال نظر
نظرات