شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 14:47 منتشر شده در مورخ: 1399/10/29 شناسه خبر: 1699167
مدیرکل کمیته امداد استان:

اهدای ۶۰ دستگاه تبلت به دانش‌آموزان و دانشجویان مناطق محروم چهارمحال و بختیاری

اهدای ۶۰ دستگاه تبلت به دانش‌آموزان و دانشجویان مناطق محروم چهارمحال و بختیاری
علی ملک پور گفت: ۶۰ دستگاه تبلت توسط مؤسسه خیریه عترت بوتراب تهیه و در اختیار دانش‌آموزان خانواده‌های تحت حمایت در مناطق محروم قرار گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  جهانبین نیوز ، علی ملک پور مدیر کل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری  با تشکر از فعالیت‌های مؤسسه خیریه عترت بوتراب در راستای کمک به خانواده‌های نیازمند بیان کرد: این تجهیزات الکترونیکی میان دانش‌آموزان فاقد هرگونه تجهیزات آموزش آنلاین قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به برگزاری آنلاین کلاس‌های درسی دانش‌آموزان و دانشجویان افزود: برخی از دانش‌آموزان و دانشجویان فاقد این تجهیزات الکترونیکی هستند که توسط مدارس و مددکاران شناسایی شده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد استان ادامه داد: این تبلت‌ها با اولویت دانش‌آموزان پشت کنکور فاقد هرگونه تجهیزات الکترونیکی، دانش‌آموزانی که عضو شبکه شاد نیستند و دسترسی به هیچگونه ابزار آموزش آنلاین را ندارند و دانش‌آموزان و دانشجویان ساکن مناطق محروم توزیع شده‌اند.

ملک پور با اشاره به تأمین تجهیزات الکترونیکی برای سایر دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند گفت: خیران و نیکوکاران می‌توانند در راستای کمک به تحصیل آنلاین دانش‌آموزان و دانشجویان و تأمین تجهیزات لازم، کمک‌های خود را از طریق ادارات کمیته امداد در سراسر استان و مراکز نیکوکاری به دست نیازمندان برسانند.

لازم به ذکر است، ۴۸۰ دستگاه تجهیزات الکترونیکی شامل لپ تاپ، تبلت و گوشی هوشمند نیز تهیه و در اختیار دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند استان قرار گرفته است.انتهای پیام /

https://www.dana.ir/1699167
ارسال نظر
نظرات