شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 13:47 منتشر شده در مورخ: 1399/10/29 شناسه خبر: 1699170
سرلشکر باقری:

پرواز دو فروند B-52 آمریکا در منطقه ارزش عملیاتی ندارد

پرواز دو فروند B-52 آمریکا در منطقه ارزش عملیاتی ندارد
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه پرواز دو فروند هواپیما B-52 آمریکا به روی منطقه و بازگشت آنها ارزش عملیاتی قابل توجهی ندارد، گفت: برای پاسخ به همه تهدیدات آمادگی کامل داریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح صبح امروز(دوشنبه) در حاشیه همایش مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در جمع خبرنگاران درباره تحرکات اخیر آمریکا در منطقه، گفت: پرواز دو فروند هواپیما B-52 آمریکا به روی منطقه و بازگشت آنها ارزش عملیاتی قابل توجهی ندارد.

باقری ادامه داد: طی یک ماه اخیر ناو هواپیمابر و ناو بالگردبر آمریکا و همچنین زیرسطحی جورجیا از منطقه خلیج فارس خارج شده و در شعاع بیش از هزار کیلومتر از سواحل ایران قرار گرفته اند و مجموعه اقدامات دشمن که آن را نمایش قدرت نام گذاشته، نشان دهنده این است که نسبت به قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران دچار ترس و واهمه هستند.

وی تاکید کرد: نیروهای مسلح ایران با وجود علم به اینکه دشمن با توجه به آمادگی ما قادر به انجام کاری نیست، اما برای پاسخ به همه این تهدیدات کاملا آماده است و نیروهای ما در اوج آمادگی به سر می‌برند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به رزمایش های اخیر نیروهای مسلح گفت: طی ۲۰ روز گذشته بیش از ۱۰ مورد رزمایش عملیاتی در زمین، دریا، پدافند، حوزه پهپادی و همچنین موشکی داشتیم و همچنین در حوزه زمینی رزمایش‌هایی را در روزهای آتی خواهیم داشت که نشان دهنده آمادگی نیروهای مسلح برای دفاع از حریم امنیت و منافع ملی کشورمان است و این آمادگی همچنان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1699170
ارسال نظر
نظرات