شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 15:03 منتشر شده در مورخ: 1399/10/29 شناسه خبر: 1699184
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد:

رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان یزد به ۷۰ درصد کاهش یافت

رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان یزد به ۷۰ درصد کاهش یافت
نوری شادکام گفت: میانگین رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان یزد در آذرماه به 83 درصد رسید اکنون این میزان براساس خوشبینانه‌ترین آمارها، به حدود 70 درصد رسیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمود نوری شادکام در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در خصوص آخرین وضعیت بیماری کرونا در استان یزد گفت: هم اکنون 166 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که از این تعداد 46 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه خدمات درمانی دریافت می‌کنند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در 15 روز گذشته تعداد بیماران کرونایی در استان بین 145 تا 165 نفر متغیر بوده است کاهش یا افزایش جزئی تعداد بیماران در این بازه زمانی نمی‌تواند بیانگر روندی صعودی یا نزولی بودن منحنی ابتلا به کرونا در استان یزد باشد و باید برای قضاوت در این زمینه منتظر روزهای آینده باشیم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در خصوص میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان یزد گفت: میانگین رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان در آذرماه به 83 درصد رسیده بود اما اکنون این میزان کاهش یافته و براساس خوشبینانه‌ترین آمارها، حدود 70 درصد از مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند و تاثیر این میزان کاهش در روند بیماری در روزهای آینده مشخص می‌شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1699184
ارسال نظر
نظرات