شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 08:20 منتشر شده در مورخ: 1399/10/30 شناسه خبر: 1699213
دبیر هیات کاراته استان زنجان:

دوره عملی مربیگری کاراته ۱۷ و ۱۸ بهمن در زنجان برگزار می‌شود

دوره عملی مربیگری کاراته ۱۷ و ۱۸ بهمن در زنجان برگزار می‌شود
دبیر هیات کاراته استان زنجان گفت: دوره عملی مربیگری درجه یک، 2 و 3 کاراته با حضور مربیانی از زنجان و سایر استان‌ها روزهای 17 و 18 بهمن‌ماه توسط هیات کاراته استان زنجان برگزار خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اکبر نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: هدف این است که مدرس دوره‌های عملی مربیگری کاراته، شهرام هروی مربی تیم ملی باشد.

وی با اشاره به برگزاری دوره تئوری مربیگری درجه یک، 2 و 3 کاراته در آذرماه خاطرنشان کرد: این دوره‌ها به صورت مجازی برگزار شد.

نوروزی با بیان اینکه علاوه بر زنجان از سایر استان‌ها نیز در دوره تئوری مربیگری، شرکت‌کننده داشتیم، افزود: در مجموع بیش از 100 مربی در این دوره‌ها شرکت کردند.

دبیر هیات کاراته استان زنجان گفت: دوره عملی مربیگری درجه یک، 2 و 3 کاراته نیز با حضور مربیانی از زنجان و سایر استان‌ها روزهای 17 و 18 بهمن‌ماه توسط هیات کاراته استان زنجان برگزار خواهد شد.

وی در خصوص شرایط برگزاری این دوره‌ها با توجه به بیماری کرونا اظهار داشت: اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاکید کرده که تعداد شرکت‌کنندگان در دوره‌های عملی بیش از 25 نفر نباشد.

نوروزی خاطرنشان کرد: علاوه بر زنجان از سایر استان‌ها نیز برای شرکت در دوره‌های عملی، ثبت‌نام کرده‌اند و نهایت تلاش بر این است که این دوره‌ها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و با اولویت سلامتی مربیان برگزار شود.

دبیر هیات کاراته استان زنجان در خصوص صدور مجوز فعالیت سالن‌های ورزشی گفت: صبح امروز (دوشنبه 29 دی‌ماه) در جلسه‌ای در محل اداره کل ورزش و جوانان استان در مورد رشته کاراته اعلام شده که فقط بخش کاتا می‌تواند فعالیت داشته باشد اما فعالیت بخش کومیته فعلاً ممنوع است.

وی با بیان اینکه مجوز تمرین برای ورزشکاران شرکت‌کننده در مسابقات لیگ برتر صادر نشده است، تصریح کرد: مجوز تمرین به شرطی صادر می‌شود که حداکثر 5 نفر در سالن تمرین حاضر شوند در حالی که تعداد اعضای تیم و مربیان 20 نفر هستند و اینطور تمرین کردن سخت می‌شود.

نوروزی با بیان اینکه فدراسیون کاراته، لیگ مجازی آقایان و بانوان را برگزار می‌کند، خاطرنشان کرد: این مسابقات از 7 دی‌ماه آغاز شده و تیم زنجان با نام باشگاه یونیک در این مسابقات شرکت کرده و هم‌اکنون در جایگاه سوم جدول رده‌بندی قرار دارد.

وی اظهار داشت: تیم باشگاه یونیکِ هیات کاراته استان زنجان توانست با کسب 31 امتیاز تیمی و 4 صدرنشینی، عنوان سومی هفته اول دور برگشت این مسابقات را با مربیگری خانم مهدیون کسب کند.

نوروزی ابراز کرد: مهمترین اتفاق پیش روی کاراته استان زنجان نیز برگزاری انتخابات رئیس هیات کاراته در اسفندماه است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1699213
ارسال نظر
نظرات