شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 20:52 منتشر شده در مورخ: 1399/10/29 شناسه خبر: 1699301
کارشناس هواشناسی اعلام کرد

کاهش محسوس دما در استان یزد از پنجشنبه

کاهش محسوس دما در استان یزد از پنجشنبه
قاسم راجی گفت: از پنجشنبه، در یزد کاهش محسوس دما را خواهیم داشت به‌طوری‌که در بیشتر مناطق استان دمای شبانه به زیر صفر هم خواهد رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، قاسم راجی کارشناس هواشناسی استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا گفت: امروز صبح در سردترین ساعات، دمای شهر یزد چهار درجه بالای صفر بود و اردکان با دمای صفر درجه سانتیگراد سردترین مرکز شهرستان استان یزد بود.

وی ادامه داد: گاریزات با دمای چهار درجه زیر صفر و نیر با دمای یک درجه زیر صفر سردترین مناطق استان یزد بودند.

کارشناس هواشناسی با بیان اینکه شب گذشته در برخی مناطق کوهستانی استان، بارش‌های مختصر و پراکنده‌ای داشتیم، اظهار داشت: بیشترین بارش‌هایی که گزارش شده از ده‌بالا یک میلیمتر، بنادک‌سادات پنج دهم، طزرجان چهار دهم و دره‌شیر سانیج یک دهم میلیمتر بوده است.

راجی خاطرنشان کرد: از امشب تا چهارشنبه آسمان استان یزد عمدتا صاف تا کمی ابری خواهد بود و برای چهارشنبه افزایش ابر و البته افزایش دما را در استان پیش‌بینی می‌کنیم.

وی اضافه کرد: اما از پنجشنبه با ورود سامانه جوی، برای استان یزد افزایش ابر، افزایش سرعت باد، در برخی مناطق وزش باد نسبتا شدید با احتمال گرد وخاک و کاهش محسوس دما را خواهیم داشت به‌طوری‌که در بیشتر مناطق استان دمای شبانه به زیر صفر هم خواهد رسید و این وضعیت تا اواسط هفته آینده ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1699301
ارسال نظر
نظرات