شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 09:41 منتشر شده در مورخ: 1399/10/30 شناسه خبر: 1699338
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان:

مدارس گلستان از یکم بهمن باز هستند/ حضور دانش‌آموزان اختیاری است

مدارس گلستان از یکم بهمن باز هستند/ حضور دانش‌آموزان اختیاری است
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان با بیان اینکه مدارس گلستان از یکم بهمن یاز هستند، گفت: حضور دانش آموزان در کلاس هااختیاری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ احسان گوهری راد، مدیرکل آموزش و پرورش گلستان شامگاه دوشنبه در گفتگوی خبری اظهار کرد: از اول بهمن با رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی، همه مدارس با کمتر از ۵۰ دانش‌آموز در مناطق آبی استان، دایر است.

وی ادامه داد: مقاطع اول و دوم دوره ابتدایی و کلاس‌های مهارتی و کارآموزی هنرستان‌ها در مناطق زرد و آبی نیز از این تاریخ دایر می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان با بیان اینکه تعداد دانش آموزان حاضر در کلاس، حداکثر ۱۰نفر باید باشد، تصریح کرد: حضور دانش آموزان الزامی نیست و به اختیار خانواده‌ها است.

وی بیان کرد: کادر اجرایی و اداری مدارس، اما باید مانند سایر کارمندان و بر اساس وضعیت کرونایی شهر خود در مدرسه حاضر شوند.

گوهری راد در باره زمان حضور دانش آموزان هم بیان کرد: در شورای مدرسه ساعت و روز حضور دانش آموزان مشخص خواهد شد.

گفتنی است؛ طبق آخرین آمار کرونا که سوی دانشگاه علوم پزشکی گلستان اعلام شده است؛ وضعیت گرگان، گنبدکاووس، علی آبادکتول، آق قلا آزادشهر و مینودشت زرد، غرب گلستان همچنان نارنجی و  مراوه تپه، کلاله، گالیکش، رامیان و گمیشان، اما اکنودر وضعیت آبی قرار گرفته اند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1699338
ارسال نظر
نظرات