شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 09:56 منتشر شده در مورخ: 1399/10/30 شناسه خبر: 1699379
نماینده دشتستان در نشست با وزیر بهداشت:

یک بیمارستان برای دشتستان کافی نیست/ لزوم توسعه زیرساخت‌ها و بهبود وضعیت نیروها

یک بیمارستان برای دشتستان کافی نیست/ لزوم توسعه زیرساخت‌ها و بهبود وضعیت نیروها
رضایی در نشست با وزیر بهداشت گفت: یک بیمارستان پاسخ گو مشکلات مردم شهرستان دشتستان، با این وسعت و جمعیت را نمی‌دهد، ساخت و تکمیل بیمارستان دوم در این شهرستان ضروری است که انتظار می‌رود در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ ابراهیم رضایی، نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی، صبح امروز در در نشست با وزیر بهداشت اظهار کرد: باید از تلاش‌های مجموعه وزارت بهداشت برای پیشگیری و مقابله با کرونا تقدیر کرد؛ وضعیت تعداد تخت‌های بیمارستانی، کمبود امکانات، تجهیزات و  میزان اندک تخصیص دارو در استان بوشهر مناسب نیست. استان بوشهر در حوزه درمانی نسبت به متوسط کشور وضعیت ضعیف‌تری داریم.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: زیرساخت‌ها و امکانات فعلی بهداشتی و درمانی در شهرستان دشتستان پاسخ‌گو نیازهای مردم نیست و نیاز است که ارتقا پیدا کند.

رضایی افزود: تخصیص تجهیزات مورد نیاز بیمارستان شهید گنجی برازجان، تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی، بهیاران، پرستاران و نیروهای شرکتی بیمارستان، تسریع در تکمیل و راه‌اندازی بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان، تکمیل و تجهیز و راه‌اندازی مرکز بستر درمان شبانکاره، تکمیل و تجهیز و راه‌اندازی درمانگاه تخصصی برازجان، رفع مشکلات درمانگاه‌های شهرها و روستاهای دشتستان، آموزشی شدن بیمارستان شهید گنجی برازجان و جذب نیروهای جدید مهمترین مطالبات شهرستان دشتستان در حوزه بهداشت و درمان است.

وزیر بهداشت در این نشست با تاکید بر لزوم بهبود وضعیت درمانی استان بوشهر و شهرستان دشتستان، دستوراتی را برای ارتقای زیرساخت‌ها و بهبود خدمات حوزه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان صادر کرد.

در این نشست فرماندار دشتستان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز حضور داشتند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1699379
ارسال نظر
نظرات