شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 11:19 منتشر شده در مورخ: 1399/10/30 شناسه خبر: 1699449
سرلشکر جعفری:

هیچ دولتی جرئت آسیب زدن به انقلاب را ندارد/هنوز نتوانسته ایم حق دفاع مقدس را ادا کنیم

هیچ دولتی جرئت آسیب زدن به انقلاب را ندارد/هنوز نتوانسته ایم حق دفاع مقدس را ادا کنیم
فرمانده قرارگاه فرهنگی و اجتماعی بقیه الله گفت: امروز به اوج اقتدار رسیده ایم که دوست و دشمن بر وضعیت مطلوب آن اعتراف می‌کنند و هیچ دولتی جرئت ورود به این عرصه برای آسیب به انقلاب اسلامی ایران را ندارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده قرارگاه فرهنگی و اجتماعی بقیه الله در همایش مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس که صبح امروز(سه‌شنبه) در باغ موزه انقلاب اسلامی و  دفاع مقدس برگزار شد، اظهار داشت: ما هنوز نتوانسته ایم حق دفاع مقدس را ادا کنیم و رهبر معظم انقلاب بارها بر این مهم تاکید کرده اند.

وی دفاع مقدس را یک بُعد قابل توجه انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: ایستادگی و مقاومت و عزتی که امروز ایران دارد نتیجه دفاع مقدس است و اوج این عزت و عظمت را در تشییع حاج قاسم سلیمانی در ایران و منطقه دیدید.

فرمانده قرارگاه فرهنگی و اجتماعی بقیه الله تصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی هم هرچه داشت از دفاع مقدس بود او در دفاع مقدس بزرگ شد و رشد پیدا کرد و توانست به خوبی این راه را ادامه دهد و اینگونه مورد قدردانی ملت های مختلف قرار گرفت. البته دفاع مقدس ابعاد بسیاری دارد که مقاومت و جهاد تنها یک بُعد از آن است و ما باید با استفاده از تمام امکانات و ظرفیت ها ابعاد دیگر دفاع مقدس را به جهانیان و آیندگان نشان دهیم.

سرلشکر جعفری بخش اعظمی از انقلاب اسلامی ایران را مدیون دفاع مقدس دانست و گفت: ما مراحلی مختلفی از انقلاب را مانند مبارزه با رژیم شاه، تشکیل حکومت و دفاع از آن را گذرانده ایم که همه این اقدامات به نوعی سلبی بوده و در مقابل جنگ های اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، نظامی اجتماعی، دفاعی و امنیتی و رسانه ای دشمنان دشمن ایستاده و امروز به اوج اقتدار رسیده ایم که دوست و دشمن بر وضعیت مطلوب آن اعتراف می‌کنند و هیچ دولتی جرئت ورود به این عرصه برای آسیب به انقلاب اسلامی ایران را ندارند.

وی ورود مردم به عرصه های مختلف را راه گشا دانست و گفت: در سال ۷۸ ما تجربه ورود مردم در صحنه برای مقابله با اغتشاشات را نداشتیم به همین دلیل این نا امنی‌ها دو سال طول کشید اما در سال ۸۸ این اغتشاشات تنها ۸ ماه طول کشید و مردم سازمان یافته تر وارد میدان شدند و توطئه‌های استکبار جهانی را خاموش کردند اما ۱۰ سال بعد در سال ۹۶ تنها چند روز و سال ۹۷ دو سه روز طول کشید و مردم و سازمان یافتگی سپاه‌های استانی به خوبی توانستند توطئه های استکبار جهانی و نقشه های آنها را خنثی کنند.

فرمانده قرارگاه فرهنگی و اجتماعی بقیه الله با تاکید بر استفاده از تجارب گران‌بهای دفاع مقدس برای غلبه بر مسائل و مشکلات پیش رو بسیار مهم دانست و گفت: دفاع مقدس یک جنگ به تمام معنا مردمی، اعتقادی و به روش انقلابی بود که دفاع ما را، دفاع مقدس کرد و همین مردم نابرابری در جنگ را جبران کردند.

 

 

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1699449
ارسال نظر
نظرات