شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 11:34 منتشر شده در مورخ: 1399/10/30 شناسه خبر: 1699451
مجلس؛

تحقیق و تفحص از شرکت‌های آب و فاضلاب خوزستان تایید شد

تحقیق و تفحص از شرکت‌های آب و فاضلاب خوزستان تایید شد
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: محورهای تحقیق و تفحص از شرکت آبفا خوزستان درخصوص مدیریت این شرکت، عدم اولویت‌بندی کارها و فرصت‌سوزی در انجام وظایف آنها، توزیع نامتعارف اعتبارات برای اجرای پروژه‌ها بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، در جلسه صبح امروز کمیسیون عمران مجلس یازدهم یکی موضوعات مطرح شده بررسی درخواست سیدمحمد مولوی نماینده مردم آبادان درخصوص تحقیق و تفحص از شرکت‌های آب و فاضلاب خوزستان در اجرای ماده ۲۱۲ آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی بود.

سید البرز حسینی سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: محورهای این تحقیق و تفحص درخصوص مدیریت شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان، عدم اولویت‌بندی کارها و فرصت‌سوزی در انجام وظایف آنها، توزیع نامتعارف اعتبارات برای اجرای پروژه‌ها بود.
 
نماینده مجلس یازدهم اضافه کرد: در این جلسه عنوان شد که بسیاری از قراردادها صوری است و شکست معاملات در قراردادها اتفاق افتاده تا بتوانند کارها را به پیمانکاران طرف قرارداد مدنظرشان بسپارند و شرایطی را ایجاد کرده‌اند که بسیاری از قراردادها در مناقصات غیررقابتی شود.
 
حسینی خاطرنشان کرد: همچنین عنوان شد که تعداد تشریفات‌ها در قراردادها زیاد است و حساب‌های غیرمجاز وجود دارد. همچنین در زمینه مداخله کارکنان در قراردادها نیز مدارکی را ارائه داده کرده و گزارش مبسوطی از این حیث منطبق بر گزارش دستگاه‌های نظارتی استان مانند دیوان محاسبات و اداره کل سازمان بازرسی استان به کمیسیون ارائه شد.
 
وی عنوان کرد: مقرر شد که موضوع مورد بحث در کمیته ذیل آب و فاضلاب کمیسیون عمران با حضور نماینده درخواست‌کننده تحقیق و تفحص و نمایندگان وزارت نیرو مورد بررسی قرار گیرد.
 
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1699451
ارسال نظر
نظرات