شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 12:54 منتشر شده در مورخ: 1399/10/30 شناسه خبر: 1699462
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل خبر داد:

بازفعال سازی ۲۳ واحد صنعتی راکد در شهرک های صنعتی اردبیل

بازفعال سازی ۲۳ واحد صنعتی راکد در شهرک های صنعتی اردبیل
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل ضمن تاکید بر حمایت از رونق تولید، از پیگیری ها و برنامه های این شرکت برای تعیین تکلیف و بازفعال سازی قراردادهای راکد و غیرفعال در شهرک های صنعتی استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از سبلان ما، محمد اهلی صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: تلاش برای حل مشکلات در حوزه اشتغال و صنعت و احیای واحدهای صنعتی راکد از مهمترین اهداف این شرکت در سال جهش تولید است.

وی افزود: برنامه‌های حمایتی مختلفی از سرمایه‌گذاران در شهرک های صنعتی انجام می گیرد که این حمایت ها در راستای افزایش تولید و اشتغال واحدهای تولیدی قرار دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: با اقدامات انجام شده تلاش شده است تا میزان سرمایه گذاری ها در سطح استان افزایش یابد تا شاهد کاهش معضلات بیکاری و افزایش تولید در مناطق مختلف استان باشیم.

اهلی از تلاش تمامی مسئولان استانی برای برطرف کردن موانع تولید و رفع مشکلات واحدهای تولیدی خبر داد و افزود: با اقدامات انجام شده در سال 98، تعداد 41 واحد صنعتی راکد در شهرک های صنعتی استان به چرخه تولید بازگشته اند که با فعال سازی این واحدهای تولیدی، برای 609 نفر اشتغال مجدد ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه در سال جاری نیز احیای 40 واحد صنعتی راکد و نیمه فعال در شهرک های استان هدف گذاری شده است تصریح کرد: بر اساس این هدف گذاری، در 9 ماهه اول سال جاری 23 واحد راکد و غیر فعال در شهرک های صنعتی استان به چرخه تولید بازگشته اند که تلاش می شود با استفاده از ظرفیت مشاورین حاضر در کلینیک کسب و کار استان و با عارضه یابی از واحدهای تولیدی، این هدف گذاری محقق شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل ابراز امیدواری کرد تا با تسهیل شرایط سرمایه گذاری، زمینه حضور سرمایه گذاران در استان فراهم شود تا شاهد شکوفایی هرچه بیشتر صنعت و افزایش میزان اشتغال در سطح استان باشیم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1699462
ارسال نظر
نظرات