شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:30 منتشر شده در مورخ: 1399/10/30 شناسه خبر: 1699472
رئیس شورای شهر تفرش خبر داد

بررسی برنامه‌های ۹ نفر برای تصدی پست شهرداری تفرش/دوم بهمن، شهردار انتخاب می‌شود

بررسی برنامه‌های ۹ نفر برای تصدی پست شهرداری تفرش/دوم بهمن، شهردار انتخاب می‌شود
رئیس شورای شهر تفرش گفت: از ابتدای دی‌ماه، انتخاب شهردار تفرش در دستور کار جلسات شورای شهر قرار گرفت و بعد از بررسی برنامه‌های ۹ نفری که برای تصدی پست شهرداری معرفی‌شده‌اند ۲ بهمن، شهردار انتخاب می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد شاکری رئیس شورای شهر تفرش در گفتگو با ندای تفرش، در خصوص انتخاب شهردار جدید گفت: پس از استعفای رسمی شهردار سابق و از ابتدای دی‌ماه، انتخاب شهردار در دستور کار جلسات شورای شهر قرار گرفت و پس‌ازآن هر یک از اعضای شورای شهر، کاندیدای خود را برای تصدی سمت شهردار معرفی کردند.

شاکری اظهار کرد: با احتساب یک نفر که از شهرستان تنکابن رزومه خود را به‌صورت پستی به شورای شهر تفرش ارسال کرده بود، ۱۶ نفر در شورای شهر جهت تصدی سمت شهردار مطرح شدند. پس از پایش رزومه‌ها، مقرر شد که ۱۱ نفر دیدگاه‌ها و رویکردهای مدیریتی و برنامه‌های اجرایی خود را در جلسات شورای شهر مطرح کنند.

وی افزود: با انصراف ۲ نفر، ۹ نفر برنامه‌های خود را در جلسات شورای شهر مطرح می‌کنند. پنج‌شنبه ۲ بهمن‌ماه نیز پس از پایان حضور کاندیداها در صحن شورا، جلسه شورای شهر با موضوع انتخاب شهردار برگزار می‌شود. پس از انتخاب، گذراندن مراحل اداری و صدور حکم، نهایتاً فرد جدید به مدت حدود ۶ ماه اداره امورات شهر و شهرداری را بر عهده خواهد گرفت.

 رئیس شورای شهر تفرش یادآور شد: بر اساس قانون، جلسه انتخاب شهردار با حضور حداقل ۴ نفر رسمیت می‌یابد و شهردار با کسب اکثریت نسبی آرا یعنی حداقل ۳ نفر تعیین می‌شود.

شاکری در خصوص ملاک‌های شورای شهر جهت انتخاب شهردار جدید، گفت: سوابق، تجربیات، برنامه‌ها، رویکردها، دیدگاه‌ها و اصول مدیریتی، شناخت، سلامت و عملکرد فرد در طول خدمتش نقش مهمی در انتخاب شهردار جدید دارد.

وی ادامه داد: از بین ۹ کاندیدای سمت شهردار، ۱ نفر خانم و مابقی آقا که ۳ نفر آنها بومی، ۱ نفر از مدیران فعلی شهرستان، ۱ نفر از کارکنان سابق شهرداری تفرش و مابقی غیربومی هستند.

رئیس شورای شهر تفرش خاطرنشان کرد: امیدواریم فرد جدید بتواند با مدیریت مطلوب، وقفه‌های ایجادشده را برطرف و اقدامات و فعالیت‌های شهرداری را به نحو احسن پیش ببرد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1699472
ارسال نظر
نظرات