شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 13:21 منتشر شده در مورخ: 1399/10/30 شناسه خبر: 1699503
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان:

خبر خوش برای مردم بسک تالش؛ تجهیزات اینترنت پرسرعت در منطقه نصب شد

خبر خوش برای مردم بسک تالش؛ تجهیزات اینترنت پرسرعت در منطقه نصب شد
فرزاد توکلی گفت: ما قول دادیم که به صورت موقت تا یک ماه دیگر مشکل اینترنت پرسرعت در روستای بسک تالش را حل کنیم و هفته گذشته نیز تجهیزات در این روستا نصب شد و تست اولیه را نیز گرفتیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرزاد توکلی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان در گفتگو با خبرنگار 8دی، با اشاره به مشکل آنتن دهی در روستای بسک تالش که چند وقت پیش رسانه‌ای شده بود عنوان کرد: ما قول دادیم که به صورت موقت تا یک ماه دیگر مشکل اینترنت پرسرعت این منطقه را حل کنیم و هفته گذشته نیز تجهیزات در این روستا نصب شد و تست اولیه را نیز گرفتیم.

وی خاطرنشان کرد: اگر در تست اولیه مشکلی وجود نداشته باشد به مردم روستای بسک اعلام می‌کنیم که سیم کارت را دریافت کنند تا به صورت موقت مشکل آموزش مجازی دانش آموزان این منطقه حل شود.

تأمین تجهیزات زیرساختی گران و هزینه‌بر است

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان  با بیان اینکه حل ریشه‌ای مشکل روستای بسک و سایر روستاهای مشابه نیازمند تامین تجهیزات است و تا پایان سال طول می‌کشد گفت: تأمین تجهیزات زیرساختی گران و هزینه‌بر هستند و برای این روستا نیز اینترنت را به صورت ماهواره‌ای آوردیم که بسیار گران تمام می‌شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1699503
ارسال نظر
نظرات