شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 18:34 منتشر شده در مورخ: 1399/10/30 شناسه خبر: 1699577
فرمانده سپاه ناحیه اراک اعلام کرد

اجرای بیش از ۴۵۰ برنامه توسط سپاه ناحیه اراک در ایام الله دهه فجر/ تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی باید در دستور کار باشد

اجرای بیش از ۴۵۰ برنامه توسط سپاه ناحیه اراک در ایام الله دهه فجر/ تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی باید در دستور کار باشد
مهجوری فرمانده سپاه ناحیه اراک، گفت: در ایام الله دهه فجر سپاه ناحیه اراک بیش از ۴۵۰ عنوان برنامه مهم توسط ۲۰۰ پایگاه بسیج در سطح شهر اراک برگزار می کند که مهمترین آنها اجرای برنامه های فرهنگی در پیاده راه شهر اراک است که نیاز است کلیه دستگاه ها نیز مشارکت داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  دیار آفتاب؛ مهجوری فرمانده سپاه ناحیه اراک در جلسه گرامیداشت ایام الله دهه فجر که در دفتر هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی برگزار شد، گفت: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در شرایط امروز یک ضرورت مهم محسوب می شود و این مسئله برای جوانان و نوجوانان باید بیشتر در دستور کار باشد.

وی افزود: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در فضای مجازی باید با استفاده از ابتکارات و خلاقیت ها مورد توجه باشد چراکه دشمنان با حجم عظیمی از شبهات و توطئه ها به دنبال نا امید کردن جوانان هستند و لذا باید نسبت به دستاوردها و امید آفرینی وظیفه خود را به درستی انجام دهیم.     

مهجوری اضافه کرد: متاسفانه در حوزه تبیین دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف کم کاری کرده ایم و باید از ظرفیت های بسیار خوبی که وجود دارد در این راستا استفاده کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه اراک خاطرنشان کرد: در ایام الله دهه فجر سپاه ناحیه اراک بیش  از ۴۵۰ عنوان برنامه مهم توسط ۲۰۰ پایگاه بسیج در سطح شهر اراک برگزار می کند که مهمترین آنها اجرای برنامه های فرهنگی در پیاده راه شهر اراک است که نیاز است کلیه دستگاه ها نیز مشارکت داشته باشند.

توجه به عید بزرگ انقلاب اسلامی و عظمت پیروزی انقلاب یک ضرورت است

حجت‌الاسلام دانشی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: شعار محوری ایام الله دهه فجر چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۹۹  «انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار» است که برنامه ها با این محوریت تدوین خواهند شد.

دانشی اظهار کرد: توجه به عید بزرگ انقلاب اسلامی و عظمت پیروزی انقلاب یک ضرورت است و امروز همه ما در قبال مجاهدت های تاریخ انقلاب باید خود را مسئول بدانیم و به آن اهتمام داشته باشیم.

وی ادامه داد: پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی در گرامیداشت مناسبت های انقلابی نهفته و لذا باید اهمیت دهیم و بزرگترین مناسبت در انقلاب اسلامی ایام الله دهه فجر است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: در سایه ولایت فقیه انقلاب اسلامی با قوت استمرار پیدا کرد و به برکت مکتب اهل بیت(ع) انقلاب اسلامی بیمه شده است و امروز ۴۲ مین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را با اقتدار جشن خواهیم گرفت.

وی افزود: رهنمودهای مقام معظم رهبری همواره در طول انقلاب اسلامی راهگشا و کلید حل مشکلات بوده و در ایام الله دهه فجر قطعا از بیانات نورانی ایشان استفاده خواهیم کرد و بهره مند خواهیم شد.

دانشی بیان کرد: شورای هماهنگی آمادگی کامل را برای دو شکل برگزاری برنامه راهپیمایی در ۲۲ بهمن را دارد که در صورت ابلاغ مصوبه نهایی ستاد مقابله با کرونا سیاست ها به آن سمت خواهد رفت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: راهپیمایی خودرویی در سطح شهرهای استان و راهپیمایی حضوری دو برنامه در دستور کار شورای هماهنگی است که در هر دو صورت آمادگی کامل را خواهیم داشت.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1699577
ارسال نظر
نظرات