شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 14:50 منتشر شده در مورخ: 1399/10/30 شناسه خبر: 1699582
فیلم؛

اعتراض مردم ازعدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی دفترپیشخوان دولت

اعتراض مردم ازعدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی دفترپیشخوان دولت
میناب مهد فرهنگ و هنر استان هرمزگان، امروز در یک خدمات پیشخوان دولتی نه فاصله گذاری اجتماعی را رعایت می کند و نه صندلی برای مردم تدارک می بیند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از هرمز؛ روزهای ابتدایی ورود کرونا انگار یخ خیلی سخت و سردی داشت به گونه ای که سخت آب می شد و تمام مردم از شرکت در مراسمات عمومی واهمه داشتند، حالا اما در آستانه جشن تولد یک سالگی این ویروس منحسوس مسئولین با او انس گرفته و قرار نیست او را شکست بدهند.

روزهای ابتدایی ورود این ویروس، تمام اماکن دولتی و خصوصی از پذیرش افراد بدون ماسک ودستکش خود داری می کردند و از ارائه دادن خدمات به افراد بدون ماسک معذور بودند، حتی برای شما دوست عزیز؛ حالا اما ورود به اماکن دولتی و خصوصی رنگ آرامش به خود گرفته است، آنقدر آرام که نیازی نیست به خود سخت گرفته و روی صندلی بنشینی همین که روی زمین پر از گرد و خاک هم منتظر بمانی کارت پیگیری خواهد شد.

تمام این تفاسیر تصویر حال و روز میناب است، مهد فرهنگ و هنر استان هرمزگان امروز در یک خدمات پیشخوان دولتی نه فاصله گذاری اجتماعی را رعایت می کند و نه صندلی برای مردم تدارک می بیند، افراد را که روی زمین می بینم مثال همان فرزندی شده است که از مادر خسته شده و روی زمین خاکی لم داده است.

مهدیه محمدی یکی از معترضین حاضر در این دفترپیشخوان در گفت و گو با هرمز اظهار کرد: قبل از ساعت ۸ صبح به این مرکز آمده ام در صورتی که ساعت به ۱۳ رسیده است و هنوز کارم انجام نشده است.

محمدی ادامه داد: مدارک تایید شده است اما کاربر می گوید همچنان باید صبر کنید، نمی دانم مگر تایید یک مدارک چقدر زمان می برد؟ از ساعت ۷ صبح تا ۱۲ کار ۱۰ نفر هم انجام نشده است که نوبت به ما برسد؟

وی افزود: ستاد مبارزه با کرونا رعایت فاصله گذاری اجتماعی را الزامی کرده بود، اما این دفترپیشخوان هیچ نظارتی بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی ندارد همچنین ستاد مبارزه با کرونا و مراکز قضائی اگر فردی را بدون ماسک درخیابان و محافل عمومی ببینند مجرم محسوب می کنند و برایش جریمه در نظر می گیرند، آیا نباید با این مراکز متخلف نیز برخورد قانونی صورت بگیرد؟

انتهای پیام/

6312321
https://www.dana.ir/1699582
ارسال نظر
نظرات