شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 09:05 منتشر شده در مورخ: 1399/11/01 شناسه خبر: 1699709
بررسی یک خبر غیررسمی؛

تغییر مدیرکل میراث فرهنگی خراسان جنوبی در چند ما تا پایان عمر دولت رخ می‌دهد؟

تغییر مدیرکل میراث فرهنگی خراسان جنوبی در چند ما تا پایان عمر دولت رخ می‌دهد؟
شنیده شده قرار است مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی تغییر کند. رمضانی مدیرکل فعلی این اداره کل می‌گوید: من نیز شنیدم قرار است تغییری صورت گیرد اما هنوز خبری نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، در روزهای اخیر شنیده شده قرار است مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی تغییر کند.

حسن رمضانی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، در خصوص جابه‌جایی‌اش با بیان این‌که هنوز خبری نیست، گفت: صحیح نیست خودم پیگیر باشم که در این مسئولیت خواهم بود یا نخواهم بود.

وی با بیان این‌که تا هرزمان بگویند بمان، کارم را انجام می‌دهم افزود: من نیز شنیدم قرار است تغییری صورت گیرد اما هنوز خبری نیست.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی تصریح کرد: برای تغییر مدیرکل، به من نیز باید اعلام کنند اما هنوز مطلبی در این خصوص به من نگفتند.

رمضانی افزود: فعلا هستم و هر موقع بگویند نباش، نخواهم بود.

وی اظهار کرد: در مدت باقی‌مانده از دولت، فرصتی که مدیر جدید بیاید نیست چراکه تا زمانی که کار را در دست بگیرد، دولت تغییر می‌کند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی گفت: زمانی که دولت جدید مستقر شود، مدیران خودش را با نگاهی که به گردشگری دارد منصوب می‌کند.

رمضانی افزود: خوب است این تغییر در این زمان اتفاق نیفتد اما ما کارمند دولت هستیم. امروز می‌گویند کارشناس باش و فردا می‌گویند مدیر باش و ما نیز تابع ضوابط و قوانین هستیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1699709
ارسال نظر
نظرات