شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 11:47 منتشر شده در مورخ: 1399/11/01 شناسه خبر: 1699740
دبیر هیئت فوتبال استان مرکزی:

مشکلات ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک هنوز مرتفع نشده است/ برای شروع لیگ استان با مشکل نبود زمین چمن مناسب مواجه هستیم

مشکلات ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک هنوز مرتفع نشده است/ برای شروع لیگ استان با مشکل نبود زمین چمن مناسب مواجه هستیم
صادقی دبیر هیئت فوتبال استان مرکزی با بیان اینکه در نیم‌فصل دوم به‌صورت آزمایشی چند شهر می‌توانند پذیرای تماشاگران در استادیوم باشند گفت: از ما خواسته‌شده تا اعلام آمادگی کنیم ولی اگر می‌خواهیم با این وضعیت و ایرادات ورزشگاه پیش برویم تماشاگران اراکی میزبانی را از دست خواهند داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن صادقی دبیر هیئت فوتبال استان مرکزی در گفتگو با خبرنگار دیار آفتاب؛ با بیان اینکه استادیوم امام خمینی (ره) اراک هنوز مشکلاتی دارد که مرتفع نشده است گفت: وظیفه ما ارزیابی بوده و ایرادات ورزشگاه را بررسی و اعلام کرده‌ایم، همچنین ۲۷ مورد از الزامات برای برگزاری مسابقات توسط سازمان لیگ و هیئت فوتبال ابلاغ شد که فقط ۳ مورد آن‌ها حل‌شده است.

دبیر هیئت فوتبال استان مرکزی افزود: اولین چیزی که برای حضور تماشاگر در این استادیوم حیاتی است آب شرب است اما آب شرب ورزشگاه مدتی است که قطع‌شده و حتی سرویس بهداشتی برای تماشاگران ندارد.

وی ادامه داد: قرار دادن گیت ورودی، تعبیه جایگاه خبرنگاران، اتاق کنفرانس خبری، اتاق پزشکی، اتاق کنترل دوپینگ و الزاماتی دیگر ازجمله مواردی هستند که تجهیز نشده و نمی‌دانیم حتی منابعی برای آن تخصیص داده‌شده است یا خیر.

صادقی در پاسخ به این سؤال که مسئولیت تجهیز ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک با کدام نهاد است تصریح کرد: آماده‌سازی زیرساخت و رفع ایرادات بر عهده اداره کل ورزش و جوانان است چر اکه این استادیوم تحویل باشگاه نیست.

دبیر هیئت فوتبال استان مرکزی با بیان اینکه در نیم‌فصل دوم به‌صورت آزمایشی چند شهر می‌توانند پذیرای تماشاگران در استادیوم باشند اظهار کرد: از ما خواسته‌شده تا اعلام آمادگی کنیم ولی اگر می‌خواهیم با این وضعیت و ایرادات پیش برویم تماشاگران اراکی میزبانی را از دست خواهند داد.

برای شروع لیگ استان با مشکل نبود زمین چمن مناسب مواجه هستیم

صادقی با اشاره به وضعیت نامطلوب ورزشگاه شهید چمران ساوه نیز گفت: در شهرستان ساوه خوشه طلایی در لیگ دسته اول و آلومینیوم پارس در لیگ دسته سوم را داریم که با مشکل زمین مواجه هستند هرچند پیگیری‌هایی انجام شد تا زمین اختصاصی آلومینیوم پارس برای بازی‌های این تیم تأیید شود اما بازهم در این زمینه دچار ضعف هستیم.

وی با تأکید بر اینکه برای شروع لیگ استان هم مشکل زمین وجود دارد افزود: در این رقابت‌ها بازی‌های اراک را به علت نبود زمین به‌احتمال‌زیاد در شهر داوود آباد برگزار خواهیم کرد، در دلیجان هم برای زمین چمن کمبودهایی داریم و این در حالی است که تیم استقلال راوه دلیجان نماینده استان مرکزی در جام حذفی خواهد بود.

مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال استان مرکزی نهم بهمن‌ماه برگزار می شود

دبیر هیئت فوتبال استان مرکزی همچنین پیرامون انتخابات هیئت فوتبال استان گفت: زمان برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال استان مرکزی طبق اعلام دبیرکل فدراسیون فوتبال پنجشنبه نهم بهمن‌ماه و با حضور سرپرست فدراسیون و تمام اعضادر اراک خواهد بود، این مجمع ششمین مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال استان مرکزی است که از زمان مجامع انتخاباتی ۷۹ تاکنون بر گزار شده است.

صادقی با بیان اینکه مدیریت دو نفر از نامزدها آقایان غفاری و ناهیدی نژاد توسط فدراسیون احرازشده است اظهار کرد: فرآیند انتخابات بر مبنای اساسنامه فدراسیون جلو می‌رود و کلیه مسئولیت آن از برگزاری تا نظارت بر عهده کمیته امور استان‌های فدراسیون فوتبال است و دبیر هیئت در استان که همان دبیر مجمع است تابع رئیس مجمع و کمیته امور استان‌ها است و هرچه ابلاغ شود را انجام خواهد داد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1699740
ارسال نظر
نظرات