شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:46 منتشر شده در مورخ: 1399/11/01 شناسه خبر: 1699840
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان یزد:

بازگشایی بیش از هزار مدرسه در استان یزد/ حضور دانش‌آموزان در مدارس اختیاری است

بازگشایی بیش از هزار مدرسه در استان یزد/ حضور دانش‌آموزان در مدارس اختیاری است
گلستانی‌فر گفت: یک هزار و ۲۷ مدرسه در استان یزد شامل ۶۱۵ مدرسه ابتدایی، ۳۱۲ مدرسه زیر ۵۰ نفر و ۱۰۰ هنرستان در دروس کارگاهی از امروز بازگشایی می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن گلستانی‌فر در گفتگو با خبرنگار یزدرسا در خصوص وضعیت بازگشایی مدارس در استان یزد گفت: طبق اعلام نظر ستاد ملی مقابله با کرونا از امروز اول بهمن‌ماه مدارس مناطقی که براساس معیار ستاد ملی مبارزه کرونا، مناطق  زرد و آبی محسوب می شوند با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بازگشایی می‌شود.

وی ادامه داد: بر این اساس مدارس ابتدایی در پایه‌های اول و دوم ابتدایی، مدارس زیر ۵۰ نفر و دروس کارگاهی هنرستان‌ها با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی  بازگشایی می‌شوند و حضور این دانش آموزان در مدارس کاملا به صورت اختیاری و با صلاحدید خانواده‌ها صورت می‌گیرد.
 
رئیس روابط عمومی اداره کل اموزش وپرورش استان یزد عنوان کرد: یک هزار و ۲۷ مدرسه در استان یزد در مناطق زرد و آبی شامل ۶۱۵ مدرسه ابتدایی در پایه‌های اول و دوم ابتدایی، ۳۱۲ مدرسه زیر ۵۰ نفر و ۱۰۰ هنرستان در دروس کارگاهی از امروز با رعایت فاصله اجتماعی و دستورالعمل‌های بهداشتی بازگشایی می‌شوند.
 
گلستانی‌فر ادامه داد: به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دستورالعمل‌های بهداشتی حداکثر تعداد دانش‌آموزان در هر کلاس ۱۰ نفر خواهد بود و در مدارس نیز ضدعفونی انجام گرفته و شرایط برای حضور دانش آموزان فراهم شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1699840
ارسال نظر
نظرات