شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:47 منتشر شده در مورخ: 1399/11/01 شناسه خبر: 1699849
نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی:

اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس امروز به استان مرکزی سفر می کنند

اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس امروز به استان مرکزی سفر می کنند
اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه یکم بهمن ماه به منظور بازدیدی یک و نیم روزه از ظرفیت های صنعتی و معدنی استان مرکزی به قطب صنعت کشور سفر می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از دیار آفتاب؛ اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه یکم بهمن ماه به منظور بازدیدی یک و نیم روزه از ظرفیت های صنعتی و معدنی استان مرکزی به قطب صنعت کشور سفر می کنند.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون صنایع و معادن در گفتگو با خبرنگار دیارآفتاب ضمن اعلام این خبر گفت: سفر اعضای کمیسیون صنایع و معادن به استان مرکزی بعدازظهر امروز انجام می‌شود و تا فردا از واحدهای صنعتی و معدنی شهرستان‌های محلات، دلیجان، ساوه، زرندیه، خمین و درنهایت اراک بازدید به عمل خواهد آمد و نشست جمع‌بندی در محل استانداری برگزار خواهد شد.

سلیمی افزود: مسئولین برخی از دستگاه‌ها ازجمله وزارت صمت، شرکت شهرک‌ها و تعدادی از بانک‌ها، بیمه‌ها و تأمین اجتماعی در این سفر حضور دارند تا برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی چاره‌جویی شود.

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بعد از این سفر جلسه‌ای با حضور وزرای ذیربط و استاندار مرکزی در مجلس خواهیم داشت تا اشکالاتی که در حوزه صنایع وجود دارد با حضور مقام عالی دستگاه‌های مربوطه حل شود لذا امیدواریم این سفر منشأ برکاتی برای استان مرکزی باشد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1699849
ارسال نظر
نظرات