شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 14:58 منتشر شده در مورخ: 1399/11/01 شناسه خبر: 1699882
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:

اقدامات ستاد اجرایی فرمان امام (ره) مصداق عینی خنثی‌سازی تحریم‌ها است

اقدامات ستاد اجرایی فرمان امام (ره) مصداق عینی خنثی‌سازی تحریم‌ها است
خسروی با بیان این‌که مجموعه اقدامات ستاد اجرایی فرمان امام(ره) مصداق عینی خنثی‌سازی تحریم‌ها است، گفت: آمریکا هر نهادی را که خدمات آن به مردم برسد، مورد تحریم قرار می‌دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین خسروی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خاورستان، در خصوص تحریم‌های جدید آمریکا علیه ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) و آستان قدس رضوی اظهار کرد: آمریکایی‌ها واقعاً دشمن ملت ایران هستند و هدف اصلی تحریم‌های آنان در سال‌های اخیر که به تعبیر خودشان تحریم‌های فلج‌کننده بود، مردم ایران است و هر نهادی که خدمت‌رسانی آن به مردم برسد، آمریکایی‌ها آن را نمی‌خواهند.

وی افزود: ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) جز خدمت‌رسانی به مردم، چه مشکلی برای آمریکایی‌ها داشته است؟ آیا جز این بوده که از مردم ایران دفاع کرده است؟

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به کارنامه درخشان ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) در خدمت به مردم ایران اسلامی اشاره کرد و افزود: از همان ابتدای شیوع بیماری کرونا، این ستاد خدمات مختلفی از تولید ماسک، کمک‌های مومنانه، ساخت کیت‌های تشخیصی، دستگاه ونتیلاتور و همچنین تولید واکسن ایرانی کرونا را انجام داده است.

خسروی افزود: بسیار جالب است که واکسن کرونای تولیدشده توسط محققان ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره)، ابتدا روی طیبه مخبر دختر محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) تزریق و آزمایش شد؛ برای این‌که ملت ایران اعتماد پیدا کنند که بحث تجاری مطرح نیست و هدف، خدمت به مردم است.

وی اظهار کرد: اما آمریکایی‌ها واکسن فایزر تولیدی خودشان را استفاده نمی‌کنند و کسانی هم که تزریق کردند جواب منفی داده است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که مجموعه اقدامات ستاد اجرایی فرمان امام(ره) مصداق عینی خنثی‌سازی تحریم‌ها است، اظهار کرد: آمریکا هر نهادی را که خدمات آن به مردم برسد، مورد تحریم قرار می‌دهد.

خسروی با اشاره به فرمایش واضح و شفاف رهبر معظم انقلاب مبنی بر این‌که واردات واکسن‌های آمریکایی و انگلیسی به کشور ممنوع است و به فرانسه نیز به دلیل ماجرای خون‌های آلوده، خوش‌بین نیستند، گفت: البته رهبری فرمودند از جاهای دیگر اگر بخواهند واکسن تهیه کنند -که جای مطمئنّی باشد- هیچ اشکالی ندارد بنابراین دستور رهبری درباره واکسن کرونا اتمام حجت بر تمام مسئولان است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1699882
ارسال نظر
نظرات