شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 14:50 منتشر شده در مورخ: 1399/11/01 شناسه خبر: 1699886
فرمانده انتظامی شهرستان فارسان:

جوانی که با به آتش‌کشیدن خانه، مادرش را کشته بود، دستگیر شد

جوانی که با به آتش‌کشیدن خانه، مادرش را کشته بود، دستگیر شد
فرمانده انتظامی شهرستان فارسان گفت: جوان ۱۷ ساله‌ای که با به آتش‌کشیدن خانه، موجب مرگ مادرش شده بود، در "ده چشمه" دستگیر شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ غلامعلی شکری در گفت‌‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: در پی وقوع آتش‌سوزی در یک مدرسه در "دِه چشمه"، واحد گشت کلانتری ۱۱ فارسان به همراه تیمی از نیروهای آتش‌نشانی و امدادی به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان فارسان افزود: با حضور مأموران در محل مشخص شد که در اثر آتش‌سوزی اتاق سرایداری مدرسه، ۵ نفر از اعضای یک خانواده شامل پدر ۵۰ ساله، مادر ۵۰ ساله و ۳ فرزند پسر ۱۷، ۱۶ و ۱۰ ساله دچار سوختگی شده‌اند.

وی بیان داشت: آتش‌سوزی با تلاش عوامل آتش‌نشانی و امدادی مهار و مصدومین بلافاصله به بیمارستان اعزام شدند ولی متأسفانه مادر خانواده در اثر شدت سوختگی در بیمارستان فوت کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان فارسان ادامه داد: با توجه به فوت یک نفر از حادثه‌دیدگان، کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان فارسان با هماهنگی مقام قضایی تحقیقات گسترده‌ای را در این خصوص آغاز کردند.

شکری بیان داشت: با بررسی شواهد و مدارک موجود و انجام تحقیقات محسوس و نامحسوس مأموران، نهایتاً مشخص شد که فرزند ۱۷ ساله خانواده به دلیل اختلافات خانوادگی، به‌عمد منزل را به آتش کشیده است.

وی خاطرنشان کرد: با تلاش مأموران این متهم دستگیر و در بازجوئی انجام شده به بزه انتسابی معترف و پس از تکمیل پرونده تحویل مقام قضایی شد.

 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1699886
ارسال نظر
نظرات