شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:49 منتشر شده در مورخ: 1399/11/01 شناسه خبر: 1699888
آدرس‌های غلطی که هرگز به مقصد نمی‌رسد!

باز شدن مشت «گروگان‌گیران سلامت» پس از تدبیر رهبری/آخرین حربه «بی‌بی‌سی و بی‌بی‌سی‌نماها» هم به سنگ خورد

باز شدن مشت «گروگان‌گیران سلامت» پس از تدبیر رهبری/آخرین حربه «بی‌بی‌سی و بی‌بی‌سی‌نماها» هم به سنگ خورد
تشت رسوایی یی‌یی‌سی و بی‌بی‌سی‌نماها زمانی از بام افتاد که مینو محرز در مصاحبه ای اعلام کرد کاملا با نظر رهبر انقلاب اسلامی در خصوص واکسن خارجی موافق است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، با شیوع ویروس کرونا در سال گذشته، آنچه از ابتدا برای همگان سوال بود اینکه آیا این ویروس کشنده درمان یا واکسنی خواهد داشت؟ آیا اصلا تولید واکسن برای مقابله با این بیمازی امکان پذیر است؟ اما ایران به درخشش در اوج سختی ها شهرت گرفته و بر خلاف باور بسیاری از کسانی که همیشه نگاهشان به دست جنتلمن های خارج نشین بسته شده است، ایران از همان روزهای آغاز ورود کرونا تولید واکسن را در دستور کار قرار داد.

در هفته های اخیر زمانی که ایران همپای بسیاری از کشورهای مدعی، اولین تست بالینی و انسانی واکسن کرونای خود را در مقابل چشمان دنیا انجام داد هنوز عده ای در باورشان نبود که ایران به عنوان یکی از بزرگترین قطب های تولید واکسن در جهان در دستیابی به واکسن کرونا توانسته است موفق عمل کند.

اشک های تمساح رسانه های بیگانه و معاند در خصوص عدم توانایی ایران در خرید یا دستیابی به واکسن کرونا از یک سو و مظلونمایی ها و سنگ اندازی های غرب گراهای داخلی برای این موضوع هم از سوی دیگر به گونه ای رفتار شد تا سلامت مردم را برای اهداف سیاسی و اغراض شوم ضد ایرانی به گروگان بگیرند اما شاهکار دانشمندان ایرانی در تولید واکسن و توانمندی جوانان این سرزمین، امید و عزت دوباره برای ملت ایران به ارمغان آورد.

در بحبوحه لجن پراکنی های رسانه های ضد ایرانی چون بی بی سی، رهبر معظم انقلاب با تدبیر هوشمندانه، ورود هر گونه واکسن از آمریکا و انگلیس و هر واکسن غیر قابل اعتمادی را ممنوع اعلام کردند که بعد از فرمایشات ایشان، از غیر قابل اعتماد بودن واکسن فایرز اسرار زیادی رو شد و حتی بسیاری از کشورها واکسیناسیون خود را متوقف کردند!

اما حتی در اوج بی اعتمادی دنیا به واکسن آمریکایی، رسانه های خبیثی چون بی بی سی از لجن پراکنی علیه ملت ایران دست برنداشتند البته ماهیت این بوقچی ها جز این نیست و انتظار هم بر همین است اما آن چه باید گفته شود روشن تر کردن خباثت این دست مدعیان به اصطلاح رسانه است.

بعد از دستور رهبر معظم انقلاب بر ممنوعیت واکسن آمریکایی، مطلبی بر روی خط رسانه های معاند قرار گرفت که تا به زعم خودشان هدف اولیه تشکیک در این تدبیر هوشمندانه رهبری را رقم بزد، بی بی سی با انتشار مصاحبه ای به نقل از خبرگزاری برنا مدعی این می شود که مینو محرز عضو ستاد ملی مقابله با کرونا دستور رهبری را رد کرده است.

خوش باوری این شیپورچی ها تا جایی پیش رفت که برای جریان سازی بیشتر این مطلب چندبار در همان روز منتشر شد!

عجیب تر از لجن پراکنی ها بی بی سی همراهی و هم نوایی لحظه به لحظه برخی رسانه های به اصطلاح داخلی با کانال هایی چون بی بی سی بود بطوریکه در این رابطه یک خبر هم از بی بی سی عقب نماندند و به لحظه پشت سر این رسانه تروریستی حرکت کردند!

اما تشت رسوایی این مدعیان راستگویی که با قیافه ای حق به جانب که همیشه علیه ملت ایران گام برداشته اند زمانی از بام افتاد که مینو محرز در مصاحبه ای ضمن تکذیب این مطلب نه تنها اعلام کرد که کاملا با نظر رهبر انقلاب اسلامی موافق است بلکه مصاحبه منتشر شده را مربوط به قبل از دستور رهبر معظم انقلاب عنوان کرد.

مینو محرز در گفتگو با خبرگزاری بسیج نیوز گفت: با هیچ رسانه ای هیچ گفتگویی نداشتم و ادعای بی بی سی را کلا تکذیب می کنم.

وی افزود: کاملا مخالف ورود واکسن خارجی هستم زیرا هیچ کدام به نظر علمی تایید نشده است، امیدم به واکسن تولید شده د داخل است و می توانیم مردم خود را  درمان کنیم دو ماه پیش با یک خبرگزاری داخلی مصاحبه داشتم و حرف ها قبل از مواضع هوشمندانه رهبری و تولید واکسن ایرانی بوده است اما متاسفانه هدفمند منتشر شده است.

عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا تاکید کرد: نظر من با نظر رهبر انقلاب همسو است و به هیچ عنوان به واکسن هایی که از نظر علمی تایید نشده است نمی توان اعتماد کرد.

امروز ایران با اعلام توانایی در تولید ماهانه 14 میلیون دوز واکسن کرونا آب پاکی را بر روی دست رسانه های مغرض و معاند ریخت و گویا آخرین حربه بی بی سی و بی بی سی نماها برای ایجاد رعب، وحشت، ناامیدی و تشکیک ملت ایران علیه کشور و رهبرشان به سنگ خورد هر چند که ملت ایران همیشه ثابت کرده اند پشتیبان رهبر و نظامشان بوده اند.

آنچه در میان جنجال سازی و هیاهوهای بوقچی ها انگلیسی داخلی و خارجی بیشتر از همه نمایان است اینکه انقدر دست این رسانه ها بر علیه ملت ایران خالی شده که به مضحک ترین سوزه ها نیز چنگ اندازی می کنند و با وجود انکه می دانند تیرشان به سنگ می خورد اما برای کاسه لیسی سیاسیون انگلیسی و آمریکایی این بازی های از پیش شکست خورده خود را ادامه می دهند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1699888
ارسال نظر
نظرات