شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 14:49 منتشر شده در مورخ: 1399/11/01 شناسه خبر: 1699892
رئیس شورای اسلامی شهر مغانسر؛

خسته شده ایم/اداره برق پاسخگو نیاز های مردم نیست

خسته شده ایم/اداره برق پاسخگو نیاز های مردم نیست
رئیس شورای شهر مغانسر گفت: بیش از یک سال است که اداره برق شعبه مغانسر تعطیل است و مسئولین در این خصوص پاسخگو نیستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین نمازی در گفتگو با خبرنگار سبلان ما، در خصوص نبود اداره برق در شهر مغانسر، اظهار داشت: طی سالهای گذشته اداره برق با نیروی انسانی و تجهیزات خود در این شهر ساکن بود و برای پاسخگویی به مراجعه کنندگان و رفع اتفاقات برقی روستاهای اطراف و بخش تازه کند خدمات ارائه می داد.

وی با بیان اینکه که اداره برق بیش از یک سال است در این منطقه استقرار ندارد، افزود: هزینه و اجاره بهای  دفتر این اداره در شهر مغانسر توسط اهالی تامین می شد و برای اداره برق، بار مالی نداشت.

رئیس شورای اسلامی شهر مغانسر با اشاره به اینکه مکاتبات و پیگیری های لازم بصورت مستمر توسط مسئولین شهری و بخش، انجام یافته ولی متاسفانه هیچ گونه اقدامی از سوی مسئولین مربوطه در این خصوص انجام نگرفته و وعده های داده شده عملی نشده است، گفت: به همت مسئولین منطقه، محلی برای احداث ساختمانی جدید اداره برق بصورت رایگان اهدا شد ولی باز هم بعد از مدتی این موضوع به باد فراموشی سپرده شد.

نمازی با بیان اینکه حمایت های لازم در خصوص استقرار شعبه اداره برق در شهر مغانسر را انجام شده است، تصریح کرد: متاسفانه مسئولین مربوطه در خدمت رسانی به اهالی منطقه کوتاهی می کنند که عدم توجه به خواسته های مردم، گلایه شهروندان را به دنبال داشته و ما نیز واقعا از پیگیری این موضوع خسته شده ایم.

وی افزود: در صورت قطعی برق یا نیاز به خدمات مشابه، شهروندان و اهالی بخش باید مسافت 24 کیلومتری را برای حضور در شهر پارس آباد و استفاده از خدمات طی کنند که در اکثر مواقع از این امر صرف نظر می کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر مغانسر با اشاره به اینکه شهر تازه تاسیس مغانسر نیازمند توجه ویژه مسئولان است، تصریح کرد: به دلیل نبود برخی امکانات رفاهی و اداری، شهروندان مجبور به طی مسافت طولانی و رفع مشکلات خود در مرکز شهرستان هستند که امیدواریم برای حل این مشکلات اقدامات لازم صورت گیرد.

 

انتهای پیام/آ

https://www.dana.ir/1699892
ارسال نظر
نظرات