شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 18:58 منتشر شده در مورخ: 1399/11/01 شناسه خبر: 1700002
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قزوین خبرداد

اعطای تسهیلات ۷۵میلیون تومانی برای نوسازی تاکسی‌های فرسوده

اعطای تسهیلات ۷۵میلیون تومانی برای نوسازی تاکسی‌های فرسوده
اسماعیل عرشیان، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر قزوین گفت: تلاش شده تا شرایط دریافت وام برای رانندگان تاکسی تسهیل شود زیرا بحث ضامن معمولا با دشواری‌هایی همراه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اسماعیل عرشیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین با اشاره به اعطای تسهیلات 75میلیون تومانی برای نوسازی تاکسی‌های فرسوده شهر قزوین اظهار کرد: این تسهیلات ویژه تاکسی‌های پیکان با اولویت رنگ زرد و در اولویت دوم تاکسی‌های نارنجی و آژانسی خواهد بود.

وی افزود: در این راستا 50میلیون تومان وام با مشارکت سازمان شهرداری‌ها از طریق پست بانک با زمان بازپرداخت 60ماهه و کارمزد 9درصد بوده؛ همچنین 25میلیون تومان تسهیلات 4درصد از منابع شهرداری قزوین از طریق بانک مهر ایران با زمان بازپرداخت 36 ماهه برای نوسازی تاکسی‌های فرسوده پرداخت خواهد شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر قزوین تصریح کرد: در شهر قزوین 286 دستگاه تاکسی پیکان داشتیم که تاکنون 75دستگاه در مرحله اول و دوم نوسازی شده است.

به دنبال شرایط آسان برای پرداخت تسهیلات هستیم

وی عنوان کرد: امیدواریم در مرحله سوم این طرح نیز 50دستگاه تاکسی فرسوده شهر قزوین را نوسازی کنیم؛ چراکه جمع کردن خودروهای فرسوده از سطح شهر بدون تردید سهم زیادی در بحث کاهش آلایندگی‌ها خواهد داشت.

عرشیان بیان کرد: با توجه به مذاکراتی که با هر دو بانک مذکور برای اعطای تسهیلات داشتیم در بحث دو ضامنه رانندگان تاکسی یکی از ضامن‌ها سازمان تاکسیرانی شهر قزوین خواهد بود و ضامن دیگر نیز پروانه کسب یا ضوابط بانکی تعیین شده از سوی بانک‌ها خواهد بود.

وی ابراز کرد: تلاش شده تا شرایط دریافت وام برای رانندگان تاکسی تسهیل شود زیرا بحث ضامن معمولا با دشواری‌هایی همراه است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر قزوین در پایان گفت: براساس هماهنگی صورت گرفته خودروی پژو ۴۰۵با مبلغ ۱۰۴میلیون و 950هزار تومان و پژوی سمند با مبلغ ۱۱۸میلیون تومان به متقاضیان خودرو داده خواهد شد که البته امیدواریم قیمت‌ها تغییر پیدا نکند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1700002
ارسال نظر
نظرات