شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 19:23 منتشر شده در مورخ: 1399/11/01 شناسه خبر: 1700010
به بهانه خداحافظی مرد قانون؛

تراکتور و ماشین، محله برو بیا در تبریز/ چه کسانی از تغییرات منتفع می‌شوند؟

تراکتور و ماشین، محله برو بیا در تبریز/ چه کسانی از تغییرات منتفع می‌شوند؟
دو باشگاه قدیمی و پرطرفدار فوتبال تبریز کماکان گرفتار بی‌ثباتی هستند و تغییرات در این باشگاه‌ها تمامی ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آناج، باشگاه‌های تراکتور و ماشین‌سازی به «محله برو بیا» تبدیل شده و تغییراتی که در سطوح مختلف این دو باشگاه بوقوع می‌پیوندد، تمامی ندارد.

خواه اختیاری یا اجباری این تغییرات بصورت مداوم بوده و روی ثبات و آرامش را از چهره هر دو باشگاه قدیمی و پرطرفدار فوتبال آذربایجان زدوده است.

تازه‌ترین این تغییرات به خداحافظی هوشنگ نصیرزاده از باشگاه تراکتور مربوط می‌شود که او خیلی زود از معاونت ورزشی این باشگاه رفتنی شد.

ماجرای هوشنگ نصیرزاده جالب توجه است و کناره‌گیری او از این سمت با توجه به اختلافاتش با سجاد سیاح مدیرعامل باشگاه تراکتور قابل پیش‌بینی بود.

بیشتر بخوانید:
وساطت مالک تراکتور برای رفع اختلاف خانوادگی/ استعفای نصیرزاده پذیرفته نشد

نصیرزاده از سال‌ها پیش با سمت‌های مختلفی چون مشاور، مدیرعامل و معاون ورزشی در باشگاه‌های تحت مالکیت زنوزی مشغول بکار شده است.

اما مرد قانون فوتبال ایران در فصل جاری در حالی سر از تراکتور درآورد که در فصل گذشته کرک و پرش حسابی با زنوزی به هم ریخته بود.

یعنی بعد از اتفاقاتی که در فصل گذشته بین زنوزی و نصیرزاده رخ داد، کمتر کسی فکر می‌کرد که این دو بار دیگر دست همکاری بدهند.

اما هدف این نوشته بازگویی کشمکش‌ها نیست بلکه بیان مسائلی در باب تغییرات پیاپی‌ای است که در باشگاه‌های تراکتور و ماشین‌سازی رخ می‌دهد.

زنوزی که یک تاجر شناخته شده است و مراودات بین‌المللی زیادی هم دارد از افرادی در این دو باشگاه استفاده می‌کند که به دلالی متهم هستند!

بیشتر بخوانید:
زوایای پنهان سورپرایز زنوزی/ آغوش باز تراکتـور به روی دلالی + عکس

یکی از این افراد منصور عظیمی است که در فوتبال کشور به عنوان یک واسطه غیرقانونی شناخته می‌شود. او از فصل قبل در تراکتور منصب گرفته و کار می‌کند.

مصاحبه ساکت الهامی، سرمربی سابق تراکتور که از منصور عظیمی به عنوان مسئول نقل‌وانتقالات تراکتور نام برد در آرشیو اخبار موجود است.

یا تشکر و تجلیل سرمربی و بازیکنان تراکتور از زحمات منصور عظیمی پس از قهرمانی این تیم در جام حذفی که فعالت او در تیم محبوب پرشورها را تایید می‌کند.

اما از عظیمی که بگذریم به فردی به نام بهداد بیات می‌رسیم که پیش‌تر مسئول پرونده‌های بازیکنان خارجی تراکتور و ماشین‌سازی بود.

بیات در باشگاه ماشین‌سازی به عنوان عضو هیات مدیره معرفی شده است، اما آنطور که بازیکن سابق این تیم فاش کرده، همه کاره این باشگاه است.

بیشتر بخوانید:
پشت ‌پرده اتفاقات باشگاه ماشین‌سازی/ بازیکن خروجی فاش کرد

عضویت در هیات مدیره‌ای که تاکنون وجود خارجی نداشته و دیگر اعضای آن نامشخص! مسئولیت بیات است که حالا با اتهام دلالی پیوند یافته است.

با این توضیحات، اینکه این دو نفر در باشگاه تراکتور و ماشین‌سازی همه کاره شده و مسئولانی چون مدیرعامل هیچ کاره، چه مفهومی دارد؟

یا این سوال که زنوزی که یک روز دلالی را رد می‌کند و روز دیگر به همکاری با دلالان افتخار! با استفاده از این نفرات چه هدفی را دنبال می‌کند؟

و سوال دیگری که مطرح می‌شود این است که براستی به جز این افراد، چه کسانی از این همه تغییرات در دو باشگاه تراکتور و ماشین‌سازی سود می‌برند؟

و پرسش‌های بسیار دیگر که فقط مالک همیشه غائب فوتبال تبریز! می‌تواند پاسخگو باشد، البته اگر او ارزشی برای رسانه‌های بومی قائل شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1700010
ارسال نظر
نظرات